לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

5 תכונות ממנהיגותיות שנרצה להעניק לילדינו

אנו תמיד רוצים להעניק לדור העתיד את הכלים שיכינו אותם לעתיד. זוהי הסיבה מדוע אנו מלמדים את הילדים בגיל צעיר כיצד לחצות כביש, וזוהי גם הסיבה מדוע אנו מלמדים אותם אנגלית ומחשבים.

אך העתיד הוא נעלם אחד גדול עם רמה גבוהה של אי וודאות. עלינו להכין את הילדים לעתיד, וזאת בצל עננת אי הוודאות שתמיד שוררת. למשל איננו יודעים אילו תחומים תעסוקתיים יהיו רלוונטיים עוד 10 או 20 שנים. ואיננו יודעים עם אלו אתגרים נתמודד.

על מנת להכין את הילדים לעתיד, עלינו להשקיע במנהיגות. באמצעות סדנאות מנהיגות, כמו למשל סדנאות ה ODT של חברת שרביט הדרכה, ניתן להעניק לילדים את אותם כלים מנהיגותיים אוניברסליים.

לחזק את תכונות המנהיג

באמצעות סדנאות ODT ניתן להעניק לבני הנוער כמה תכונות חשובות שיעזרו להם בכל שלב של חייהם.

יכולות תקשורת בין אישית – תקשורת טובה היא דבר חשוב. אנו יכולים להסתכל על הבעיות הנוכחיות של עולם המבוגרים, בשביל להבין כמה חשוב להעניק לילדים יכולות תקשורת טובות יותר. באמצעות סדנאות ODT ניתן ללמד את הילדים גם להקשיב לאחר, וגם להתבטא בצורה טובה יותר. אלו הם כלים חשובים המסייעים לבנות חברה טובה יותר, לבנות שיתופי פעולה וגם להגשים מטרות אישיות בחיים.

חשיבה מחוץ לקופסה – היכולת לחשוב מחוץ לקופסה הכרחית על מנת לפרוץ את הגבולות ולהגיע להישגים. אנו צריכים את היכולת הזאת בכל תחומי החיים. היכולת לחשוב מחוץ לקופסה תסייע לבני הנוער בכל אתגר שיתמודדו איתו בעתיד, הן בחייהם האישיים והן כאשר מדובר באתגרים העומדים בפני החברה כולה. לימודים עיוניים אינם מאפשרים לתרגל חשיבה מחוץ לקופסה, בדיוק להפך. וזוהי החשיבות הגדולה של שילוב סדנאות ODT במהלך הלימודים.

לקרוא תיגר על דפוסי מחשבה מקובלים – לפעמים אנו מתרגלים ללכת בדרך מסוימת, ובוחרים במוכר על אף בעיותיו. אנו חוששים ללכת בכיוונים חדשים הנחשבים בלתי מקובלים, ובכך מונעים מעצמינו לממש את פוטנציאל השינוי. באמצעות סדנאות אנו יכולים לחזק את הביטחון של בני הנוער, וללמד אותם שמותר ללכת נגד הזרם ולחשוב גם אחרת.

לשתף פעולה – היכולת לעבוד כצוות ולשתף פעולה היא אחד הדברים המבדילים את בני האדם מיתר בעלי החיים.  בזכות עבודת צוות ושיתוף פעולה ניתן להשיג כל מטרה. לכל אדם ישנן יכולות שונות, וכאשר כל אחד תורם את חלקו נוצרת סינרגיה. סדנאות ODT חווייתיות, יוצרות את האקלים הטבעי לחיזוק שיתוף הפעולה ועבודת הצוות.

מסוגלות אישיתסדנאות ODT מעניקות לבני הנוער מגוון כלים מעצימים, ומחזקות את תחושת המסוגלות האישית. בני הנוער לומדים את כוחו של הפרט, כיצד אדם יכול להוביל שינוי. והן מעניקות לכל אחד את הכלים בעזרתם הוא יכול לרקום את שיתופי הפעולה הדרושים ולהוביל את אותו השינוי בעזרתם של אחרים המאמינים בדרכו.

message השאירו פרטים 03-902-5553
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!