לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

ODT – מגוון פעילויות ייחודיות מאתגרות ומקוריות בשילוב חוויה, כיף ולימוד!

ODT – סדנאות גיבוש בשטח (Out Door Training)

לתלמידים
לצוות

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  מה זה ODT?

  הרבה מאוד סדנאות חינוכיות המיועדות לילדים, בני נוער ואפילו מבוגרים מתקיימות במתכונת ODT. מה פירוש המושג ODT, למה זה חשוב, מה עושים בסדנאות ODT ומה ניתן להשיג מהן?

  למעשה ODT הוא ראשי תיבות של Out-Door Training, כלומר אימון המתקיים בשטח ולא בכיתות הלימוד. אין הכוונה לאימון למטרות כושר גופני אלא פעילויות חינוכיות ערכיות. סדנאות שונות עושות שימוש בשיטה זו והיא מתאימה להטמעת מסרים חינוכיים בתחומים שונים כגון שיתוף פעולה, מנהיגות ועוד… פעילויות ODT יכולות להתקיים בפארקים הציבוריים, ברחבת בית הספר ובכל מקום פתוח. בימי החורף אפשר לערוך את הסדנאות גם באולם הספורט.

  בשיחה ממוקדת ומדויקת איתנו נמצא את הפוקוס של בית הספר שלכם ונבנה סביבו אסטרטגיה מעשית בעזרת סדנת הODT שלנו ונגלה מי הם הדמויות הנכונות להוביל את הסדנה, לפי אפיון שכבות הגיל. נמצא מה מבדיל אתכם מבתי ספר אחרים ונגבש יחד את הדרך להצלחת הגיבוש, וכיצד תקבלו בית ספר יותר מנהיגותי שפועל ביותר שיתוף פעולה.

  אנו מציעים קורס מנהיגות המבוססת על ODT שמורכב מ4 מפגשים או סדנה של מפגש אחד המותאם לתלמידים וגם מורים.

  עם מה תצאו מהסדנה:

  • שיפור עבודת הצוות ושיתוף הפעולה – בפעילויות השונות ידרש מהמשתתפים ריכוז ושיתוף פעולה מלא כדי להצליח את המשימה.
  • פיתוח יכולות מנהיגותיות – בחלק מהפעילויות מעבר לשיתוף הפעולה, משתתפים יצטרכו לקחת אחריות, לחלק משימות ולהוביל את הקבוצה להצלחה.
  • חידוד היצירתיות והחשיבה מחוץ לקופסה – ישנם פעילויות שידרשו חשיבה שונה לפיתרון החידות.
  • חיזוק הגיבוש החברתי – הפעילויות מתקיימות בכמה אופנים, כלל הקבוצה ביחד או בחלוקה לקבוצות גדולות או קטנות באת ביצוע המשימות.
  • קבלת ערכים בדרך שוברת שגרה – בסדנה נתמקד על ערכים של מנהיג ושיתוף פעולה בעזרת מתודות ופעילויות שונות ולא רק בישיבה בכיתה.

  מה ההבדל בין קורס לסדנה?

  הסדנה הוא מפגש בודד שבו נדבר בקטנה על מנהיגות ואז יוצאים לפעילות

  הקורס מנהיגות מורכב מ4 מפגשים שבכל מפגש נצלול לעולם הערכי של המנהיג, של המנהיגות ושיתוף פעולה, בכל מפגש גם יוצאים לפעילות

  איך זה מתנהל?

  לתלמידים – מתחילים בכיתה עם מקרן ומצגת ומדברים ומסברים על מנהיגות, לאחר מכן יוצאים החוצה ועוברים לפעילות ODT, ולבסוף רפלקציה וסיכום. כך מתנהל הקורס והסדנה לתלמידים. אורך מפגש הוא שעתיים אקדמיות.

  לצוות המורים – יש הסבר על מה הסדנה ועל שיתוף פעולה וחשיבותה ואז עוברים לפעילות ODT, אורך הסדנה 60 דקות.

   רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

   חץ

   03-902-5553

   המלצות על הסדנאות שלנו

   שאלות ותשובות

   אנחנו מביאים הכל ומעבירים הכל, רק צריך חלל להעביר את הפעילויות

   לא. אנחנו באים ומעבירים הכל

   כן. ניתן לבצע בתוך אולם ספורט או חלל סגור גדול אחר

   הפעילות הינה שעתיים אקדמיות

   קבוצה היא עד 25 תלמידים למחנה אחד

   מינימום של 4 שעות פעילות

   המחירים תלויים בגודל ובכמות הקבוצות

   מי אנחנו

   אנו ב”שרביט” מאמינים שהילדים והנוער של היום הם המנהיגים של המחר, לכן יש לפתח את יכולות המנהיגות של דור העתיד על ידי העברת ה"שרביט" לכל תלמיד ותלמידה, תוך לקיחת אחריות ופיתוח יכולות המנהיגות והעצמאות של כל אחד מהחניכים.
   לכן אנו פועלים בשיטת 10%-80%-10%:

   אנו, חברת "שרביט" מאמינים כי מנהיגות והצלחה שלובים זה בזה! כלומר, לא קיימת הצלחה אמיתית ללא מנהיגות ולהיפך. שמנו לנו למטרה להגיע לכמה שיותר ילדים במערכת החינוך ולהנחיל בהם את המנהיגות. אנו עושים זאת בכדי להעניק לילדים כלים להתמודדות עם אתגרי המאה ה-21 ובכדי שהילדים יהיו מאושרים, שמחים ומצליחים, גם עכשיו וגם בבגרותם.

   אנו מבינים כי אישיות האדם מתעצבת בגיל מוקדם ועל כן החלטנו להתמקד בילדים ונוער. במסגרת התוכניות השונות, המשתתפים יעברו תהליך ארוך וחווייתי. בתהליך, המשתתפים ילמדו להכיר את עצמם ואת החזקות שלהם תוך התנסות ממשית בסיטואציות השונות.

   חברת שרביט רוצה ליצור שינוי חיובי משמעותי לאורך זמן. מחקרים מציגים כי למידה באופן חווייתי מאפשרת זכירה טובה ואיכותית יותר. על כן, הפעילויות השונות מתבצעות דרך חוויה ומשחק. הפעילויות מתרחשות בתוך ומחוץ לכיתה תוך שילוב של תכנים עיוניים, מעשיים וחווייתיים.

   גלריית תמונות

   לעוד גלריות תמונות של פעילויות שערכנו

   סרטונים

   סדנת ODT מעלה שחרות יוטבתה תלמידים
   סדנת ODT לתלמידים
   סדנת מנהיגות O. D.T לצוות הוראה
   שרביט - תקציר סדנת ODT

   המלצות

   המלצת ביה"ס דקל וילנאי למגוון סדנאות מנהיגות המלצת סדנאות ODT במכללה הארצית סכנין
   המלצת סדנאות ODT במכללה הארצית סכנין המלצת סדנאות ODT במכללה הארצית סכנין
   לכל ההמלצות

   סדנאות נוספות

   סדנת מנהיגות בעץ
   פיתוח מיומנויות ויכולות באמצעות משחקי חשיבה משחקי חשיבה יכולים לעזור לילדים לפתח מיומנויות רבות, כולל פתרון בעיות, יצירתיות וחשיבה אסטרטגית. הם יכולים גם לעזור להגביר את המיקוד והקשב שלהם. בנוסף, הם יכולים לעזור לילדים להיות נוחים עם לקיחת סיכונים, כשהם...
   דיבייט
   מה זה דיבייט? דיבייט (Debate) הוא הוא למעשה סוג של דיון המתנהל מול קהל. מטרת הדיבייטים היא אינה לקבל הכרעה אלא לעודד תרבות דיון בריאה ולשפר את היכולות האישיות של משתתפי הדיבייט; למשל הדיבייט מלמד את המשתתפים איך לעמוד מול...
   סדנת פיתוח חשיבה יצירתית
   הצורך בחינוך לחשיבה יצירתית בעולם מורכב – עולם של שינויים תכופים, של כמויות מידע וידע אדירות ומשתנות, עולם שבו נדרשים חדשנות וגמישות, עולם גלובלי בו האדם היחיד יכול להיות מעורב הרבה יותר במה שקורה לו וסביבו, ובעידן בו התחרות הכלכלית...
   רוב גולדברג
   סדנת מנהיגות -מכונת רוב גולדברג
   סדנת מנהיגות חדשנית – להגדלת יכולות התכנון ושיתוף הפעולה – תחושת המסוגלות וההצלחה מובטחת כבר בתום הסדנה. כך נולד מנהיג הסדנה מקנה למשתתפים מיומנות ושיטות להתחבר למשאב הפרטי של כל אחד ואחת – משאב המנהיג !  בסדנה יקבלו המשתתפים פוקוס...

   message השאירו פרטים 03-902-5553
   השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

     מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!