לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנת ODT לילדים

לכולנו חשוב להשקיע בחינוך ילדינו, אך החינוך הוא אינו רק הלימודים העיוניים בבית הספר, יש עוד הרבה מעבר לזה; חינוך הוא מונח רחב. ישנם ערכים ותכונות אותן אנו רוצים להעניק לילדים ולמען האמת שיטת הלימוד העיוני אינה יכולה להשיג אותם. מה שטוב ללימודי המתמטיקה או האנגלית לא בהכרח מתאים בשביל להעניק לילדינו תכונות מעצבות, ערכים חשובים וכלים שיעזרו להם בכל תחום בחיים. מסתבר ששיטת הלימוד החוויתי משיגה תוצאות טובות יותר בהענקת ערכים ותכונות אופי לילדים. סדנאות ODT  הן סדנאות המאפשרות לימוד דרך חוויה באווירה מיוחדת. ראשי התיבות ODT פירושן OUT DOOR TRAINING, כלומר פעילות המתרחשת מחוץ לכיתות הלימוד וכוללות הפעלות שונות המקדמות את הערכים, תכונות האופי וההעצמה האישית שאנו רוצים להעניק לילדינו.

>> לעוד סדנאות לילדים 

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  שיפור הביטחון העצמי

  סדנת ODT לילדים לא נועדה ללמד אותם חומר עיוני אלא להעניק להם משהו חשוב אשר ילווה אותם בכל דרך שבה יבחרו. הסדנאות מוציאות את הילדים מהשגרה השוחקת של כיתות הלימוד, מעניקות להם תחושת שייכות ומעלות גם את המוטיבציה של הילדים. הסדנאות מיועדות לשיפור הביטחון העצמי בקרב הילדים והן עושות זאת באמצעות הפעלות ומשחקים קבוצתיים, השמים דגש על עבודת צוות וחשיבה מחוץ לקופסה. ילדים בעלי ביטחון עצמי הם ילדים אשר יכולים לצלוח בהצלחה את הסיטואציות השונות איתן הם מתמודדים.

  > סדנאות ODT לנוער

  > פעילויות ODT >>

   

  המשימות השונות איתן הילדים מתמודדים במהלך הסדנה מתרכזות בעבודת צוות. הן מוכיחות לילדים ששיתוף פעולה הוא המפתח להשגת המטרות; שיתוף הפעולה והעבודה המשותפת הם מה שיוצר את הסינרגיה. עבודת הצוות היא המפתח  להתמודדות עם המצבים השונים הכוללים תקשורת ותיאום בתנאי לחץ, עמידה בלוחות זמנים, אחריות אישית ואחריות קבוצתית.

  הפעלות אלו משמשות כמיקרוקוסמוס לחיים האישיים ולעולם שבו אנו חיים. אותם ערכים של שיתוף פעולה, חלוקת תפקידים, אמון הדדי, יכולות התקשורת ותכונות מנהיגות ישמשו את הילדים בהמשך דרכים. הסדנאות מביאות לחיזוק הפרט וחיזוק הביטחון העצמי, אך מביאות את הקבוצה בכללותה להישגים וזהו המיקרוקוסמוס לחברה הישראלית.

  התכנים וההפעלות של סדנאות ODT לילדים מותאמים במיוחד לשכבת הגיל. יש לקחת בחשבון את יכולתם הפיזית, הקוגניטיבית והרגשית של הילדים. התכנים והמשימות תוכננו על ידי אנשי חינוך בעלי ניסיון של שנים בהפעלות וסדנאות לילדים וההפעלות עצמן מועברות על ידי אנשי חינוך.

  לסיכום, סדנאות ODT לילדים עונות על מה שמערכת החינוך אינה מסוגלת להעביר בצורה עיונית. ההשתתפות בהן, אשר מעלה את המוטיבציה והביטחון העצמי, תורמת בסופו של דבר גם להצלחה במקצועות הלימוד וההישגים בבית הספר.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!