לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות חינוכיות לילדים

העולם שלנו מעמיד הרבה מאוד אתגרים עבור הילדים שלנו, חלקם אתגרים איתם הם מתמודדים כבר עכשיו בהווה, חלקם אתגרים איתם יתמודדו בעתיד. אתגרים אשר יכולים לבוא לידי ביטוי ברמת הפרט, אך גם אתגרים עבור החברה בכללותה. כולנו רוצים להעניק לילדים שלנו את הכלים הנכונים אשר יסייעו להם להתמודד בהצלחה עם האתגרים העתידיים, אתגרים שחלקם אפילו אינם ידועים לנו היום. זוהי בעצם המטרה של החינוך, להכין את הילדים לקראת העתיד.

>> לרשימת סדנאות לילדים שאנחנו עורכים

סדנאות חינוכיות לילדים, בין אם הן מתקיימות במסגרת בתי הספר, תכניות התל“ן או מסגרות אחרות נועדו לתמוך במטרה זו. סדנאות חינוכיות לילדים לא רק שתומכות במטרה, אלא גם מנסות לתת את הערך המוסף ולענות על החוסרים של החינוך הפורמלי.

סדנאות חינוכיות לילדים, בין אם הן מתקיימות במסגרת פעילויות התל“ן או מסגרות אחרות, יכולות לענות על החוסרים של מערכת החינוך ולהעניק לילדים חינוך ערכי, כלים חדשים והעצמה אישית אשר תעזור להם בכל תחומי החיים, הן בתור ילדים אך גם בתור מבוגרים. הכלים שהסדנאות מעניקות לילדים לא רק מעצימות את הילדים באופן אישי אלא גם מסייעות לבנות חברה חזקה יותר. השקעה בחינוך הילדים תורמת לקהילה ותורמת למדינה.

ראוי לציין שסדנאות לילדים יוצרות גם מסגרת חברתית חשובה מאוד. סדנאות חינוכיות לילדים מעניקות לילדים מסגרת חינוכית חווייתית ומהנה, הן מעסיקות אותם ומרחיקות אותם מאלימות ושאר תופעות שליליות איתן החברה שלנו נאלצת להתמודד.

סדנאות חינוכיות מגוונות

ישנן מגוון סדנאות חינוכיות אשר מותאמות לילדים ויכולות לסייע להשיג את היעדים החינוכיים שאותם כולנו שואפים להשיג. הסדנאות נבנו על ידי מומחים מתחום החינוך אשר בחרו בקפידה את התכנים ואת דרך העברת המסרים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, להנאת הילדים ולהקניית הערכים והכלים הכל כך חשובים.

סדנאות חינוכיות לילדים יכולות להיות סדנאות בנושא מנהיגות, סדנאות עמידה מול קהל וסדנאות דיבייט, סדנאות יזמות ועוד. לכל סדנה יש את הדגשים שלה, אך ברמת העיקרון כולן מעניקות העצמה רבה לילדים וכלים יקרי ערך אשר אותם ניתן ליישם בכל תחומי החיים. בסדנאות אלו, תוך כדי פעילות חווייתית הילדים יכולים לקבל חיזוק לביטחון העצמי, ליכולת העמידה מול קהל והעברת מסרים אפקטיבית, הקשבה לזולת, חשיבה מחוץ לקופסה ותכונות מנהיגות חשובות.

אנו בשרביט מאמינים בחינוך ויש לנו ניסיון עשיר בהעברת סדנאות לילדים, נוער וגם מבוגרים. אנו משקיעים מחשבה רבה בתכנית הלימודים של כל סדנה ומתאימים כל סדנה לקהל היעד בצורה אופטימלית.

message השאירו פרטים 03-902-5553
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!