לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות או די טי לילדים ונוער

או די טי הוא סוג של פעילויות לילדים ולנוער, המספקות לילדים ערך חינוכי ערכי וכלים חשובים לחיים. חינוך הילדים נמצא בראש סדר העדיפויות של כולנו. כל הורה רוצה להבטיח שילדיו יקבלו את כל הכלים שיאפשרו להם לממש את הפוטנציאל שלהם ולחיות חיים מאושרים. חלק נכבד מהחינוך הוא מקצועות הלימוד בבתי הספר, חשובים ככל שיהיו, עדיין אין בהם די בשביל להעניק לילדים את כל הכלים הדרושים לחיים. החיים מלאים באתגרים איתם הילדים שלכם יתמודדו בעתיד, לכן נרצה להעניק להם את הכלים המתאימים עבור אתגרי העתיד. אתגרים שאולי עדין ידועים לנו. סדנאות אודיטי יכולות להיות התשובה.

זוהי הסיבה מדוע חשוב לערוך סדנאות לילדים ולנוער – הצורך לתת לילדים כלים מעצימים, ערכים ויכולות שיוכלו לבוא לידי ביטוי בכל תחום שיעסקו בו. סדנאות אלו יכולות להתקיים במסגרת בתי הספר ומסגרות חינוכיות אחרות.

מה מרוויחים מסדנת או. די .טי ?

 • לימוד תוך כדי חוויה
 • שיתוף פעולה ואינטראקציה חברתית
 • פיתוח יכולת מנהיגות
 • הקשבה ומציאת פתרונות יצירתיים
 • כיף והנאה מובטחים 🙂

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

   

  סדנאות אודיטי

  סדנאות או די טי הן אינן עוד תוכן עיוני אותו נעמיס על הילדים. בתי הספר מעמיסים על הילדים מספיק תכנים עיוניים, ועוד מאותו הדבר הוא לא מה שהילדים צריכים. על מנת להעניק לילדים את הכלים המעצימים שהם צריכים אנו זקוקים לצורת מחשבה חדשה. אנו צריכים למצוא את הדרך כיצד להעניק לילדים כישורים חשובים כמו יכולות תקשורת, חשיבה עצמאית, יצירתיות, יצירת שיתופי פעולה וכל תכונות המנהיגות. סדנאות אודיטי נתפסות כרגע כאסטרטגיה הטובה ביותר להשיג את המטרות הללו.

  או די טי הוא בעצם קיצור של המושג OUTDOOR TRAINING. אלו הן פעילויות המתבצעות מחוץ לכיתות הלימוד – פעולות בשטח. העיקרון שעומד מאחורי פעילויות אלו הוא לימוד באמצעות חוויה. הצורה הטובה ביותר להסביר זאת היא באמצעות דוגמה. נניח אנו רוצים ללמד את הילדים על חשיבות התקשורת ויצירת שיתופי פעולה לצורך השגת מטרות. אנו יכולים לשעמם אותם בהרצאה על שיתוף פעולה והתוצאות שנקבל יהיו מוגבלות ביותר. אודיטי עושה זאת בגישה שונה.

  באמצעות סדנאות או די טי נלמד את הילדים את החשיבות של תקשורת ושיתוף פעולה באמצעות משימות משחק. הילדים רוצים שקבוצתם תצליח ותנצח במשחק. ובמהרה הם לומדים מתוך החוויה שבשביל להשיג את התוצאה הם צריכים לתקשר אחד עם השני, להכיר ביכולות השונות של כל אדם ולשתף פעולה.

  כאשר הילדים לומדים משהו מתוך החוויה האישית שלהם הוא מוטמע בנפשם בצורה עמוקה יותר מאשר כל הרצאה פרונטלית ולימודים עיוניים. הילדים רואים במו עיניהם את הכוח של הקבוצה ושיתוף הפעולה בין החברים. זוהי הזדמנות עבורם לשפר את יכולות התקשורת וההקשבה ולחדד את תכונות המנהיגות.

  והדברים שלומדים בסדנאות או די טי הופכים להיות כלים חשובים בחיים. בעתיד הם צפויים להתמודד עם אתגרים שונים ולא ידועים, אך תמיד הם יזדקקו ליכולות תקשורת, שיתוף פעולה ומנהיגות על מנת לצלוח את אותם האתגרים.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!