לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

כיצד ניתן להכין את הילדים של היום לעולם המחר?

אחת המשימות של מערכת החינוך היא להכין את הילדים לעולם המחר. כלומר לתת להם את הכלים שיאפשרו להם להיות אזרחים בוגרים המשתלבים במשק, בכלכלה והחברה.

זוהי הסיבה מדוע בוחרים בקפידה את תכניות הלימוד, ומחפשים את כל הכלים המעצבים את האופי של הילדים ומאפשרים להם לרכוש ידע ומיומנויות חשובות להמשך דרכם.

למשל לימודי ספרות, תנ“ך ואזרחות יאפשרו להם להתחבר לזהותם הישראלית. לימודי מתמטיקה, אנגלית ומחשבים יעניקו להם את הכלים להשתלבות בעולם האקדמיה והעולם העסקי והמקצועי. ואלו הן רק כמה דוגמאות לכלים שמערכת החינוך מעניקה לילדים.

אך כולנו מבינים כי אין די באותם הכלים. הצטיינות במתמטיקה ואנגלית היא אולי סימן מעודד, אך אינה מבטיחה הצלחה בחיים. כלים אלו לבדם, אינם מבטיחים את מימוש הפוטנציאל האישי. אנו צריכים לתת לילדינו כלים נוספים הכוללים כישורים חברתיים, כמו היכולת להקשיב, להתבטא ולרקום שיתופי פעולה. אנו צריכים לגרום להם להאמין בעצמם, ביכולות האישיות שלהם. אנו רוצים שיעזו לבחון כיווני מחשבה חדשים, גם אם אינם מקובלים.

במילים אחרות אנו רוצים לטפח תכונות מנהיגות בקרב הילדים. אלו הם הכלים הנוספים שהם צריכים, לצד מקצועות הלימוד.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  כיצד ניתן לחנך למנהיגות

  פעם חשבנו כי מנהיגות היא תכונה מולדת. אך כאשר התחלנו לנתח ולפרק את גורמי ההצלחה של המנהיגות, הבנו מייד כי מדובר באוסף של מיומנויות שאותן ניתן לטפח. עלינו ללמד את הילדים איך להקשיב ולהתבטא. עלינו לחזק את הביטחון העצמי שלהם והאמונה במסוגלות האישית. עלינו ללמד אותם את חשיבות עבודת הצוות ושיתוף הפעולה. ובשורה התחתונה, כיצד להוביל אנשים באמצעות השראה.

  הילדים מבלים זמו רב בבית הספר, במשך תקופה של 12 שנים. הלימודים בבתי הספר הם ברובם לימודים עיוניים, ונראה שזוהי אינה שיטת הלימוד המתאימה לצורך פיתוח מנהיגות צעירה. איננו יכולים ללמד מנהיגות מתוך ספר. חינוך למנהיגות דורש דיונים בין התלמידים, תרגילים מחשבתיים ומשימות. תכונות המנהיגות נלמדות מתוך החוויה.

  קורס מנהיגות צעירה

  אחת ההצלחות הגדולות בתחום חינוך למנהיגות היא חברת שרביט הדרכה. החברה מקיימת סדנאות רבות לילדים ובני נוער. באמצעות הסדנאות החברה מפתחת מיומנויות חשובות המחזקות את תכונות המנהיג.

  קורס מנהיגות צעירה מביא בצורה מרוכזת את נושא המנהיגות, והוא מותאם עבור ילדי בית הספר היסודי. זהו קורס חווייתי הבוחן יחדיו עם הילדים את השאלה מהי מנהיגות, וסוגיות שונות מתחום המנהיגות. והכל בגובה העיניים, ובעזרת דוגמאות המתאימות לעולמם של הילדים.

  באמצעות קורס מנהיגות צעירה אנו יכולים לטפח את תכונות המנהיג כבר מגיל צעיר. אנו מחזקים את הביטחון העצמי, את החשיבה המוסרית, את החשיבה היצירתית ואת היכולת של הילדים לפעול בתור קבוצה למען מטרות משותפות.

  זהו ארגז הכלים שהילדים יצטרכו ליום המחר. חיזוק תכונות המנהיג, יחדיו עם מקצועות הלימוד האחרים, מעניק לילדים את הכלים הטובים ביותר שיכינו אותם ליום המחר.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!