לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

קורס מנהיגות צעירה

מדוע אנו צריכים קורס מנהיגות לנוער?  העולם מעמיד בפנינו הרבה מאוד אתגרים, הן במישור האישי והן במישור החברתי. ישנם אנשים ההולכים בתלם, מקבלים את הדברים כפי שהם, אך ישנם גם אחרים אשר מתבוננים על העולם בעיניים בוחנות, שואלים שאלות ומנהיגים שינוי. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח לחולל שינוי, לפעול בניגוד למוסכמות ולהפגין ערכים מוסריים ומחוייבות חברתית – אלו הם יסודות המנהיגות. אלו יכולים להיות שינויים מקומיים, כמו יוזמה בבית הספר, פעילות מחאה או פיקוד על קבוצת חיילים; אלו הם ביטויים שונים של מנהיגות. אך האם תכונות המנהיגות הן תכונות מולדות או שניתן לרכוש כלים אלו באמצעות הדרכה ואימון?

קורס מנהיגות צעירה

אחד הרגעים המרגשים ביותר בקורס מנהיגות לילדים או קורס מנהיגות לנוער הוא כבר בהתחלה, ברגעים בהם שמים על סדר היום את השאלה "מהי מנהיגות?”. בעצם העלאת השאלה התלמידים מנהלים דיון ולומדים שהגדרת המנהיגות היא רחבה ומורכבת ויש לה סגנונות רבים. אלו הם הרגעים הראשונים בהם ניתן לראות את ניצני המנהיגות, אותם הרגעים בהם הילדים ובני הנוער מבטאים את דעתם האישית, דעה שיכולה להיות שונה מאחרים ואפילו גורמת לאחרים לחשוב ולבחון מחדש את עמדותיהם.

את תכונות המנהיגות בהחלט ניתן לפתח והדרך לעשות זאת היא באמצעות קורס מנהיגות צעירה. קורס מנהיגות לילדים וקורס מנהיגות לנוער מעניקים להם את הכלים הנכונים אשר הופכים אותם בסופו של דבר למנהיגים. כל אחד יכול להפוך למנהיג הלוקח אחריות אישית ורמה מוסרית גבוהה, בכל תחום בו יבחר לפעול.

קורס מנהיגות לילדים ונוער מעניק לילדים את המיומנויות הדרושות למנהיגים: היכולת לחשיבה יצירתית, שונה ומקורית אך תוך כדי שילוב של עבודת צוות, הקשבה ופיתוח אסטרטגיה. אך מנהיגות דורשת גם חזון והסדנה מסייעת למשתתפים להבין את ההבדל בין חזון לבין מטרה והם מתנסים בכתיבת חזון אישי.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

   קורס מנהיגות צעירה – למידה חווייתית שמביאה תוצאות

  הקורס מועבר כסדנה לבתי ספר ומוסדות המשלבת תכנים עיוניים, מצגות וסרטים אך גם הפעלות מעניינות. זוהי אינו שיעור במובן הרגיל של המילה אלא למידה באמצעות חוויה. המשתתפים בקורס מנהיגות לנוער זוכים להעצמה אישית המתבטאת בעלאת הביטחון העצמי והתחושת המסגולות האישית; שיפור של המיומנויות החברתיות והכלים הדרושים בשביל להוביל תהליכים.

  הנוער של היום הוא הדור של מנהיגי המחר וחלה עלינו החובה להעניק להם את הכלים הנכונים ולשפר את כישורי המנהיגות שלהם. בעזרת קורס מנהיגות צעירה ניתן לעשות זאת ולסייע למשתתפים לקבל מודעות ליכולותיהם האישיות לעורר שינוי ולהפוך למנהיגים.

  לפרטים נוספים השאירו פרטים או צרו קשר.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!