לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

חינוך למנהיגות, להתחיל כבר בבית הספר

אנו מסתכלים על הילדים שלנו, ואנו יודעים כי במהלך חייהם יחכו להם מבחנים רבים וצמתים מכריעים. כל ילד, כאשר יגדל ויהיה אדם בוגר, יתמודד עם רגעים בחייו בהם הוא יכול לקום ולהשמיע את דעתו, ולהפוך למנהיג. זהו יכול להיות קצין צעיר בצבא שיוביל את חייליו ברגעים קשים. זהו יכול אדם שיצא למאבק נגד מפגע סביבתי באזור המגורים או כל דבר אחר.

אך לא כולם כאלו. ישנם אנשים המקבלים את החיים בהכנעה, ואינם מעזים לקרוא לשינוי. ישנם אחרים המעוניינים בשינוי, אך אין להם את האמונה במסוגלות האישית שלהם לעורר שינוי. כלומר לא לכולם יש את תכונות המנהיגות הדרושות על מנת לקום ולהציע פתרונות חדשים, לתת השראה לאחרים ולהוביל. אך אל תטעו, אלו אין אינן תכונות מולדות.

את תכונות המנהיג ניתן לאמן ולפתח. וזאת איננו אומרים על דעת עצמינו, אלא על סמך מחקרים רבים שחקרו את נושאי המנהיגות. וחשוב לחנך למנהיגות כבר מגיל צעיר.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  חינוך למנהיגות צעירה

  איננו יכולים לחזות את העתיד, ואת האתגרים שיבואו איתו. אך אנו רוצים להבטיח כי הילדים שלנו יוכלו להתמודד עם אותם האתגרים. איננו רוצים שיהיו פסיביים ויתנו לאחרים להוביל. אנו רוצים שילמדו לראות את המציאות בצורה מפוקחת ועם מחשבה ביקורתית. אנו רוצים שידעו להביע עמדה, גם כאשר היא שונה. אנו רוצים שידעו איך לחשוב מחוץ לקופסה, ואיך לרקום שיתופי פעולה ולהוביל אנשים. וזוהי החשיבות הגדולה של מנהיגות צעירה.

  בכל הנוגע לפיתוח מנהיגות, חברת שרביט הדרכה היא חברה מוכרת בתחום. היא מרבה לקיים סדנאות מנהיגות במערכת החינוך ובמגזר הפרטי. והיא משתמשת בשיטות ייחודיות של לימוד באמצעות חוויה ורעיונות יצירתיים.

  חברת שרביט פיתחה קורס מנהיגות צעירה הפונה אל ילדי בית הספר היסודי. בעזרת תכנית מותאמת אישית הקורס בוחן יחדיו עם הילדים את השאלה מהי מנהיגות, והכל בגובה העיניים ועם תרגילים והפעלות.

  תכנית מנהיגות צעירה היא תכנית מעצימה עבור הילדים. כבר בגיל צעיר אנו מלמדים אותם לעמוד על דעתם, ולהאמין במסוגלות האישית לחולל שינוי. הילדים לומדים לשתף פעולה ולעבוד כצוות על מנת להשיג מטרות. זוהי תכנית המחזקת את הביטחון העצמי, תורמת לגיבוש קבוצתי, וזוכה להערכה רבה מצד אנשי חינוך.

  מנהיגות בבישול

  עכשיו זה הזמן לחנך למנהיגות

  נראה שמוקדם מידי לדעת עם אילו אתגרים יתמודדו ילדינו. אבל אנו יודעים שמצפים להם אתגרים רבים, ברמה האישית, ברמה המשפחתית ואפילו הרמה הלאומית. ולכן כבר עכשיו אנו רוצים לטפח מנהיגות צעירה.

  השקעה בפיתוח מנהיגות תעניק לילדים ארגז כלים חשוב מאוד להמשך חייהם. ולא רק חייהם הבוגרים, הכלים המנהיגותיים יבואו לידי ביטוי גם בתקופתם בבית הספר. בעזרת הכלים הללו הילדים יוכלו להתפתח ולגדול, כל אחד יוכל ליישם אותם בדרך האישית שלו ובתחומים הנוגעים ללבו.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!