תפריט צרו קשר התקשר ווצאפ
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

ODT בדרום

פעילויות ODT בדרום מתקיימות בדרך כלל באמצעות סדנאות הכוללות משימות אתגריות, חווייתיות ומהנות מאוד. פעילויות ODT בדרום נועדו להשיג מטרות חינוכיות בצורה יוצאת דופן. התפיסה שמאחוריהן שמה בצד את הלימודים העיוניים ובמקומם היא יוצרת מצבים הדורשים חשיבה, יצירתיות ושיתוף פעולה. המשתתפים בסדנה מבינים את המסר החינוכי בכוחות עצמם כתוצאה מהפעילות עצמה. הסדנאות משמשות להעברת ערכים חינוכיים שונים, כאשר עבודת צוות, שיתוף פעולה ושיפור היכולות החברתיות הן הנגזרות המידיות של פעילויות ODT בדרום.

מי צריך סדנאות ODT?

סדנאות ODT הן סדנאות המתאימות במיוחד לחיזוק הגיבוש ועבודת הצוות והן מתאימות לכולם. אלו הם ערכים שכל אחד בכל מקום יכול להפיק מהם תועלת – אנשים בכל הגילאים ובכל מסגרת, לאו דווקא מסגרת חינוכית. פעילויות ODT בדרום מיושמות בהצלחה במערכת החינוך, כמו גם במגזר הפרטי שם אנו רואים חברות עסקיות אשר מחפשות אחר דרכים לשפר את שיתוף הפעולה ועבודת הצוות בין עובדי החברה.

פעילויות ODT  בדרום יכולות להיות דרך מעולה להתחיל את שנת הלימודים בבית הספר, או בכל מסגרת אחרת בה יש קבוצה שרוצים ללכד על מנת שתפעל יחדיו לצורך השגת מטרות משותפות ותאמץ כלים של חשיבה מחוץ לקופסה. זוהי הדרך הטובה ביותר לקחת אוסף של אינדיבידואלים ולהפוך אותם לקבוצה הפועלת יחדיו ביעילות על בסיס ערכים משותפים.

פעילויות ODT בדרום נבנות בהתאמה אישית לצרכים של הקבוצה; יש לקחת בחשבון את שכבת הגיל ואת המטרות הערכיות שאנו רוצים להשיג באמצעות הפעילות – חשיבה יצירתית, שיתוף פעולה, ניהול זמנים, עזרה הדדית, מנהיגות, עבודת צוות, התמודדות עם מצבי חוסר וודאות וכו. בהתאם לכך מתוכננות ההפעלות. זה נעשה על ידי אנשי חינוך מנוסים.

כיצד לארגן סדנאות ODT בדרום

כפי שכבר אמרנו, פעילויות ODT הן פעילויות המתוכננות ומועברות על ידי אנשי חינוך מנוסים. אם אתם מעוניינים בפעילויות ODT בדרום עבור בית הספר, צוות העובדים בחברה או כל מסגרת ארגונית אחרת, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאחת מהחברות העוסקות בחינוך ומתמחה בנושא.

חברת שרביט הדרכה היא אחת החברות המתמחות בתחום. חברת שרביט הדרכה עובדת בהתאם להנחיות משרד החינוך ומעבירה פעילויות בבתי ספר שונים בכל רחבי הארץ, כמו גם פעילויות ODT בדרום לקהלים מבוגרים יותר במגזר העסקי. חברת שרביט מטפלת בכל ההיבטים של הפעילות החל משלב התכנון, ומעבירה אותה בצורה מושלמת לשביעות רצון התלמידים, המורים ומנהלי בתי הספר. המשתתפים בסדנאות נהנים מיום כיף באווירה משחררת ובמהלכו זוכים בכלים חדשים אשר עוזרים להם להתמודד עם אתגרי בית הספר והחיים בכלל. הכלים שהם זוכים מוטמעים עמוק ולפעמים השימוש בהם נעשה שלא בצורה מודעת, אך המורים וצצות בית הספר יכולים להעיד על התוצאות החיוביות של פעילויות ODT  בדרום.


התקשרו עכשיו 03-902-5553
 ווצאפ
רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!