תפריט צרו קשר התקשר ווצאפ
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

תל“ן תשע“ט

כמו בכל שנה לקראת שנת הלימודים יש לתכנן את פעילויות התל“ן. למי שלא זוכר, תל“ו הם ראשי התיבות של תכנית לימודים נוספת, כלומר תכנית לימודים נוספת המתווספת לתכנית הלימודים הפורמלית, מתקיימת במימון ההורים אך דורשת את אישור משרד החינוך. תכניות התל“ן הן הזדמנות מצוינת להעניק לתלמידים כלים חשובים שהם אינם יכולים לקבל מתכנית הלימודים הפורמלית, כלים אשר הם מעבר לכל חומר לימודי. בעזרת תכניות תל“ן ניתן לתת לתלמידים כלים שימושיים לתחומים שונים של החיים.

חברת שרביט, המתמחה בהדרכות עבור מערכת החינוך, מנהלת תכניות תל“ן עבור בתי הספר השמות דגש על פיתוח מיומנויות התקשורת הבין אישית ותכונות המנהיגות באמצעות מבחר של סדנאות איכותיות בעלות אופי חוויתי. המודל היצירתי של חברת שרביט מבוסס על ניסיון של שנים בהדרכות עבור מערכת החינוך. כמו תמיד אנו שואפים לתת לילדים ולנוער את ארגז הכלים שהם צריכים לחיים. את הכלים שיאפשרו להם להשתלב וגם להנהיג.

לקראת שנת הלימודים תשע“ט עדכנו את תכניות התל“ן אותן אנו מציעים לבתי הספר. התכניות השנה מעניינות יותר, חווייתיות יותר ומוצלחות יותר. אז מה מחכה לכם השנה בפעילויות התל“ן של שרביט?

בשנת הלימודים תשע“ט, חברת שרביט תציע תכניות תל“ן מתקדמות בתחום הדיבייט והמנהיגות הצעירה. סדנאות התל“ן של שרביט ישימו דגש על הנקודות הבאות:

  • מהי מנהיגות? במסגרת הפעילויות נקיים דיונים עם התלמידים ובהם ננסה להגדיר את מושג המנהיגות וביטויים שונים של מנהיגות. נדבר על חשיבותם של מנהיגים וכל תכונות המנהיג.
  • עמידה מול קהל. תכניות התל“ן של שרביט יכינו את התלמידים לעמידה מול קהל, יכולת חשובה מאוד שאותה יש לפתח. במסגרת הפעילויות בסדנאות התל“ן התלמידים יקבלו את הביטחון לעמוד מול קהל וילמדו את יסודות הרטוריקה הדרושים לצורך דיבור משכנע מול הקהל.
  • חשיבה מקורית. על התלמידים ללמוד לחשוב מחוץ לקופסה, ובעיקר ללמוד שמותר ללכת נגד הזרם, נגד דפוסי מחשבה מקובלים ולהוביל שינויים כאשר צריך.
  • שיפור יכולת ההבעה האישית. באמצעות פעילויות תל“ן, כמו אלו המתקיימות בסדנאות הדיבייט, התלמידים לומדים לשפר את יכולת ההבעה האישית; כיצד להציג נושא ועמדות בעזרת טיעונים לוגיים.
  • הקשבה ומיומנויות תקשורת. במהלך הפעילויות התלמידים לומדים להקשיב, גם כאשר מציגים עמדות מנוגדות ולומדים לנהל דיון תרבותי וערכי.
  • עבודת צוות. הפעילויות החווייתיות של סדנאות התל“ן מחנכות את הילדים לעבודה בצוות. במהלך הפעילויות התלמידים נדרשים לשתף פעולה על מנת להגשים את מטרות המשימה בכוחות משותפים.
  • פיתוח חשיבה אסטרטגית. כלי חשוב שהתלמידים מתנסים בו במהלך הסדנאות הוא פיתוח החשיבה האסטרטגית, היכולת להניע תהליכים מורכבים לצורך השגת מטרות.

התקשרו עכשיו 03-902-5553
 ווצאפ
רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!