תפריט צרו קשר התקשר ווצאפ
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

תל”ן דיבייט

פעילות תל”ן אמורה להיות פעילות מעשירה המעניקה לתלמידים כלים נוספים שאינם מקבלים במסגרת החינוך הפורמלי. אחת האפשרויות המעניינות בתחום פעילויות התל”ן היא תל”ן דיבייט. פעילות מעשירה ומוצלחת זו תורמת רבות לתלמידים. באמצעות תל”ן דיבייט התלמידים יכולים לשפר את יכולת ההבעה בעל פי ובמקביל זוכים לשיפור בביטחון העצמי ולהעצמה אישית תוך כדי התנסות בדיבייט. פעילות זו מאפשרת לתלמידים לשפר את יכולת השיכנוע שלהם וכישורי המשא ומתן.

במהלך הפעילות התלמידים מתחלקים לקבוצות ומנהלים ויכוח על נושא מסויים. כמובן שהויכוח מתנהל במסגרת כללים המעודדים תרבות דיון והקשבה. כל קבוצה מקבלת עמדה מסויימת, ללא תלות בדעותיהן האישיות, ועליהם להביא טיעונים משכנעים לצדקתם וכך הם גם משפרים את יכולתיהם הרטוריות בפעילות מעניינת ושונה מתכנית הלימודים הרגילה.

אנו בשרביט ממתמחים בהרכבת תכניות תל”ן לבתי ספר וילדים בכל הגילאים. אנו מפתחים ומנהלים את התכנית בהתאם לדרישת ההורים ובהתאמה לצרכים העולים מן השטח. אנו מאמינים כי תל”ן הוא הזדמנות נהדרת עבור התלמידים ויש לבנות אותה בצורה טובה המאפשרת לילדים גם ליהנות מהתכנית, אך גם להפיק ממנה תועלת של ממש ולקחת איתם כלים שימושיים לכל תחומי החיים.

למידע נוסף אודות דיבייט.


התקשרו עכשיו 03-902-5553
 ווצאפ
רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!