לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

קורס פרזנטציה

הבוס הטיל עליכם משימה, פרזנטציה בפני לקוחות חשובים. זוהי ההזדמנות שלכם לתרום תרומה משמעותית לחברה, לזכות בהכרת תודה מההנהלה ולקדם את הקריירה שלכם. אבל אתם מתים מפחד, מעולם לא ערכתם מצגת והרעיון של עמידה בפני קהל מרתיע אתכם. פרזנטציה, או מצגת בעברית, היא פעילות בה מציגים נושא מסוים בפני קהל. פרזנטציות מתקיימות בבתי הספר ובלימודים הגבוהים בתור חלק מתכנית הלימודים, אך בהמשך החיים יתכן כי נידרש לערוך פרזנטציות גם במהלך הקריירה שלנו.

ישנם אמצעים שונים להעביר פרזנטציות אך לכולם יש את אותם מאפיינים הדורשים ביטחון עצמי, יכולת עמידה מול קהל ויכולות ביטוי טובות. ישנים כלאו המרגישים אם זה בנוח, אך רוב האנשים נתקלים בקשיים. קורס פרזנטציה נועד להעניק לכם את הכלים הנכונים והיכולת לעמוד מול קהל ולהציג כל נושא בצורה מסודרת, רהוטה וברורה.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  לפרטים מלאים על הסדנה לחצו כאן

  למי מתאים קורס פרזנטציה?

  במהלך החיים ישנן הזדמנויות שונות בהן נאלץ להעמיד למבחין את יכולות הפרזנטציה שלנו. יתכן שנאלץ לעשות זאת במהלך הלימודים, בתיכון או בלימודים הגבוהים מול הכיתה, או במהלך הקריירה לצורכי שיווק או מכירות. מסיבה זו קורס פרזנטציה מיועד לכולם, החל מבני נוער ועד לאנשים מבוגרים; אנשים שמעולם לא עשו פרזנטציה או אנשים שעושים זאת באופן קבוע ורוצים לשפר את יכולות ההצגה והשכנוע שלהם.

  בעולם העסקים פרזנטציה יכולה להכריע גורלות. זוהי יכולה להיות פרזנטציה עבור לקוחות, מנהלים ואפילו משקיעים פוטנציאליים. החלטות חשובות יכולות להתקבל על סמך המצגת שתעבירו ולכן חשוב לעשות אותה בצורה הטובה ביותר על מנת לשכנע ולהשפיע.

  פרזנטציה בהרבה מובנים היא שיווק עצמי, כלומר הכלים שניתנים לכם במהלך קורס פרזנטציה הם כלים חשובים אשר יכולים לעזור בתחומים שונים של החיים, אפילו אם אין מדובר במצגת של ממש, הכלים עדיין תורמים בכל הזדמנות בה אתם צריכים לדבר ולהסביר.

  מה לומדים בקורס פרזנטציה?

  במהלך קורס פרזנטציה תוכלו ללמוד על שיווק עצמי וכיצד לעמוד מול קהל ולהעביר את המסרים שלכם בצורה אפקטיבית. כאשר עומדים מול קהל אתם באופן אוטומטי משדרים מסר לקהל, מסר בלתי מילולי. במהלך הקורס תלמדו להיות מודעים למסרים הבלתי מילוליים ותלמדו לשלוט בהם ולכוון אותם לאן שאתם רוצים על מנת לשרת את המטרה של העברת המסר בצורה אפקטיבית.

  רבים מתמודדים עם בעיות של פחד קהל, דבר אשר לא רק מרתיע אותם מהרעיון ועוצר אותם בחיים, אלא גם מרחיק אותם יותר מהנושא  והם אינם מעוניינים בקורס פרזנטציה. אך דווקא הם אלו אשר יכולים להפיק את מרב התועלת מהקורס – בקורס מקבלים כלים להתמודדות עם פחד קהל.

  במהלך הקורס תלמדו לעומק את כל ההיבטים של הפרזנטציה; התאמת המסר לקהל, השגת קשב והתמודדות עם שאלות והפרעות. אלו הם כלים חשובים מאוד אשר ישפרו מאוד את יכולות השכנוע והעברת המסרים שלכם.

  סדנת פרזנטציה אפקטיבית

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!