לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

קורס מנהיגות אונליין

משבר הקורונה שפקד אותנו ואת העולם כולו שינה את כללי המשחק. על מנת לבודד את המחלה ולהפחית את מקרי ההידבקות, מוסדות החינוך נסגרו והתלמידים נשלחו לביתם תוך כדי ניסיונות להמשיך בשגרת לימודים מרחוק באמצעות תשתיות האינטרנט.

למידע נוסף אודות הקורס

אין שום ספק שמשבר הקורונה מציב בפנינו אתגרים רבים ועדיין מוקדם לדעת מהן יהיו השפעותיו ארוכות הטווח. מומחים שונים משערים כי הוא צפוי לחולל שינוים רבים בתחום החברתי, העסקי והפוליטי. אך ברגעים אלו אי הוודאות היא זו ששולטת.

עלינו להמשיך בשגרה עד כמה שניתן. למרות המגבלות עלינו להמשיך לחשוב על העתיד ולדאוג לחינוך ילדינו. לשם כך עלינו להפיק את המיטב מהלימודים המקוונים. אך האתגרים המיוחדים שהקורונה הביאה לנו, בצירוף אי הוודאות רק מוכיחים את החשיבות של מתן כלים אוניברסליים עבור דור העתיד – כלים אשר יסייעו להם להתמודד טוב יותר עם האתגרים שעוד יגיעו. איננו יכולים לדעת בשעה זו מה הם אתגרי העתיד, אך אנו בהחלט יכולים לתת לילדינו את הכלים המנהיגותיים בעזרתם הם יתמודדו עם אתגרי המחר. זהו צו השעה.

הצטרפו לקורס מנהיגות אונליין

קורס מנהיגות אונליין הוא קורס אשר פיתחנו במיוחד למטרה זו, קורס אשר יאפשר לנו להמשיך להשקיע בילדים ובנוער ולתת להם את ארגז הכלים המנהיגותי שהם כל כך צריכים בשעה זו.

כאשר אנו מתמודדים עם אתגרים חדשים עלינו לבחון את כל דפוסי המחשבה הישנים. עלינו לשבור את קופסת המחשבה המגבילה ולחשוב גם מחוץ לקופסה, שם אולי נמצאים הפתרונות לאתגרי המחר. קורס מנהיגות אונליין נועד לעודד את המחשבה החופשית, את המחשבה הביקורתית של כל אחד מהילדים. קורס מנהיגות אונליין גם מאפשר לילדים שלנו להבין את הכוח האישי שלהם, את היכולת שלהם להנהיג, להוביל ולחולל שינוי – ילד שהטמיע את הערכים המנהיגותיים הוא ילד שאינו מפחד ללכת נגד הזרם כאשר הוא מאמין בדרכו, כאשר הוא חושב שהוא יכול להציע שינוי שהוא לטובת כולם.

בקורס מנהיגות אונליין ניתן לחנך את הילדים למנהיגות ולפתח את כל אותן תכונות אופי חשובות עבור המנהיג. תכונות של הקשבה לזולת, יכולת ביטוי, יכולת לפתח אסטרטגיה ולשתף פעולה, יכולת להוביל אנשים לא מתוך עמדת כוח אלא מתוך השראה ואמונה בדרך.

קורס מנהיגות אונליין מאפשר לילדים להחליף רעיונות, להבין מהן תכונות המנהיג, להשתתף בתרגילים ומשחקים אשר יעוררו את המחשבה וגם יאפשרו להם לשמור על קשרים חברתיים מבלי להפר את מגבלות הבידוד.

השהייה הממושכת בבתים יוצרת לחץ נפשי רב על כולם, גם על הילדים וגם על המבוגרים. הילדים ממש מטפסים על הקירות. יש להם הרבה אנרגיה שהם צריכים להוציא. באמצעות קורס מנהיגות אונליין ניתן לתעל את האנרגיה הזו לכיוונים הנכונים. דווקא מתוך השעמום בבית, בהינתן הכלים הנכונים, יכולים לצאת הרעיונות הגדולים ביותר.

למידע נוסף

message השאירו פרטים 03-902-5553
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!