לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

פעילות בנושא מנהיגות

מנהיגות היא אינה שאלה של סמכות, כמו זו הנובעת מתוך תפקיד מסוים. מנהיגות היא יכולת אישית להניע אנשים לעבר מטרה משותפת, אפילו ללא סמכות פורמאלית. זוהי יכולה להיות מנהיגות חברתית, אשר ניתן להגדירה כמנהיגות שבה דואגים לאינטרס ציבורי של קבוצה מסוימת, זאת בשונה מאינטרס אישי, כמו למשל במנהיגות עסקית. מנהיגות חברתית, כזו שאינה נובעת מתוך תפקיד מנהיגותי, היא היכולת להניע אנשים ללא כפייה. אך הסוגיה המעניינת יותר בנושא מנהיגות היא השאלה האם מנהיגים נולדים או האם ניתן לחנך למנהיגות בעזרת פעילות מנהיגות?

אנחנו מבצעים סדנאות מנהיגות לילדים לבתי ספר במחיר משתלם! – לחצו כאן.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  פעילות מנהיגות לילדים

  את כישורי המנהיגות ניתן לנטוע בילדים בעזרת סדנאות והדרכות ייעודיות, כלומר זהו עניין של חינוך. ניתן להתחיל בחינוך למנהיגות חברתית כבר בבית ספר יסודי עם פעילות מנהיגות המתאימה לקהל היעד.

  באמצעות סדנאות הכוללות דיונים, תרגילים ופעילויות שונות, ניתן להעניק לתלמידים את הכלים להפוך למנהיגים. עם דגש על מנהיגות חברתית ומנהיגות חינוכית. במהלך פעילויות אלו ניתן להנחיל לתלמידי בית ספר יסודי את התכונות שהופכות אדם למנהיג, כמו למשל: שיפור התקשורת הבין אישית, אחראיות אישית, שיתוף פעולה, גמישות מחשבתית, בניין חזון ועוד.

  הילדים המשתתפים בסדנת מנהיגות זוכים לכלים חשובים המאפשרים להם לצאת מהמסגרת המחשבתית המקובלת, להנהיג ולהוביל שיוני בכל תחום שבו יבחרו לבטא את כישורי המנהיגות.

  פעילות מנהיגות למבוגרים

  פעילות מנהיגות היא לא רק לתלמידי בית הספר, את כישורי המנהיגות ניתן לנטוע בכל גיל, וחשוב לעשות זאת גם בקרב המבוגרים. אנו תמיד מדברים על כך שהילדים הם העתיד וחשוב לתת להם את הכלים הנכונים. אך המבוגרים הם אלו אשר משפיעים כאן ועכשיו וגם הם יכולים להוביל לשינוי, לכן גם עבורם יש לתת את אותו ארגז כלים אשר בעזרתו יוצרים מנהיגות.

  אותם כישורי המנהיגות יכולים לסייע למבוגרים בכל תחום בו הם עוסקים, או בכל נושא הקרוב לליבם. מנהיגות זו יכולה לקבל ביטוי בחיי המשפחה, במקומות העבודה ובכל פעילות חברתית שיבחרו להשתלב בה.

  סדנאות מנהיגות למבוגרים משנות את צורת החשיבה, הן גורמות לאנשים לראות שבעזרת חזון ניתן לרתום אנשים למען השגת מטרות חברתיות.

  סדנאות וקורסים בנושא מנהיגות

  כפי שכבר אמרנו, לא נולדים מנהיגים, הופכים למנהיגים. יש אשר אימצו תכונות מנהיגות כתוצאה מחשיפה לדמות אשר  נתנה להם השראה, אך הם לא נולדו מנהיגים. בעזרת פעילות מנהיגות המתקיימת בעזרת קורסים וסדנאות ניתן לחנך למנהיגות ולהטמיע במשתתפים את הכלים אשר יסייעו להם להנהיג.

  החזון שלנו מתבסס על האמונה שכל אחד יכול להפוך לאזרח תורם ומוביל, אם רק נסייע לו להגשים את עצמו בצורה הטובה ביותר. בנינו סדנאות מיוחדות בנושא מנהיגות , חלקן מיועדות לילדים ונוער, אחרות מותאמות למבוגרים. התכניות שלנו משלבות תכנים עיוניים, אך גם תכנים מעשיים וחווייתים, זוהי המהות של למידה דרך חוויה.

  הסדנאות שלנו מיועדות לקבוצות קטנות ובינוניות, כך ניתן להקדיש לכל אחד תשומת לב אישית ולאפשר לו לבטא את עצמו ואת יכולתיו.

  לסדנאות מנהיגות לילדים לחצו כאן

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!