לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

פיתוח כישורי מנהיגות

החברה שלנו צמאה למנהיגים, אנשים אשר ייקחו יוזמה ויעזו לצאת נגד דפוסי מחשבה מקובלים. המנהיגים הם אלו אשר יכולים לסחוף אחריהם את הקהל ולהוביל לשינוי.  לפעמים אנו שוכחים שמנהיג הוא אינו תפקיד פורמלי הנובע ממקור סמכות, המנהיג הוא מי שזוכה באמון האנשים באמצעות השראה ודוגמה אישית ולא מתוך עמדת כוח.  מנהיג יכול להיות תלמיד התיכון שנאבק למען מטרה מסוימת בבית הספר; המדריך בתנועת הנוער שמנחיל ערכים לחניכים; זה שמנהל את העסק ומעניק השראה לעובדים; מי שנלחם למען שינויים חברתיים, איכות סביבה או כל תחום אחר.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  >> לקריאה אודות פעילות בנושא מנהיגות

  https://www.youtube.com/watch?v=KOqcZ-XoDlc

  איננו יכולים להרשות לעצמינו לחכות שאולי במקרה ניתקל באנשים בעלי הכישורים המתאימים להיות מנהיגים, עלינו להשקיע בפיתוח כישורי מנהיגות. מנהיגות היא אינה תכונה מולדת אלא אוסף של תכונות ועקרונות אותן כל אחד יכול ליישם. את אותן התכונות ניתן לרכוש באמצעות סדנאות העוסקות בפיתוח כישורי מנהיגות. לא רק שהדבר אפשרי, הדבר גם מומלץ מאוד ואפילו מקובל מאוד בימינו. סדנאות מסוג זה ניתן למצוא במוסדות חינוך, במקומות העבודה ובארגונים שונים. המסרים, התכנים, כולם בעצם נועדו לתת למשתתפים את ארגז הכלים אשר יאפשר להם להיות מנהיגים, רק צריך להתאים אותם  לקהל היעד.

  מוטב להשקיע בפיתוח כישורי מנהיגות כבר בגיל צעיר, עוד בבית הספר היסודי. זהו הזמן הטוב לערוך סדנאות והפעלות שונות אשר יגרמו לילדים להכיר את מושג המנהיגות ויעניקו להם את אוסף התכונות שיהפכו אותם למנהיגים. התוצאה שנקבל, או הכלים שהילדים יקבלו הם בעלי ערך ועצמה בכל שלב של החיים, בהווה ובעתיד הרחוק.

  ילדים אשר ישתתפו בסדנאות לפיתוח כישורי מנהיגות יקבלו את הכלים אשר ישחררו אותם מדפוסי המחשבה הקיימים ויעניקו להם את הביטחון לחשוב אחרת וגם לסחוף את האנשים אחריהם. לצורך כך יש לאמן אותם בשיפור התקשורת הבין אישית, למודעות לאחריות אישית, לבניית חזון, להשגת שיתוף פעולה ועוד.

  מנהיגים לא נולדים, הם נעשים מנהיגים. זה יכול להיות בתוקף הנסיבות המקריות וזה יכול להיות בגלל שבאופן מודע השקענו בלתת להם את הכלים הנכונים. היופי של פיתוח כישורי מנהיגות הוא האפשרות ליישם אותן בכל תחום. לכל ילד ולכל נער יש את הכיוון שהוא מגבש לעצמו בחיים, את הדרך שבה הוא הולך – אחד יפתח קריירה בספורט, אחר יתמסר לעולם המדע ויש גם מי שיעדיף קריירה צבאית או את עולם העסקים. הכלים אשר ניתן לרכוש בסדנאות המנהיגות מאפשרים לכל אחד להתפתח בכיוון שנכון עבורו. אלו הם כלים אוניברסליים אשר ניתן לבטא בכל תחום ולהפוך למנהיגים בתחום.

  עולם המחר מציב אתגרים רבים וחדשים בפני ילדינו, לא את כולם אנו יכולים לחזות. הדבר הנכון ביותר שניתן לעשות הוא להעניק לילדינו את כלי המנהיגות בעזרתם יוכלו להתמודד יותר טוב עם האתגרים שיעמדו בהמשך דרכם, האתגרים האישים כמו גם האתגרים הגלובליים.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!