לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנת ODT לנוער

זוהי אינה קלישאה להגיד שבני הנוער הם המנהיגים של המחר. זה ממש כך, בני הנוער של היום בקרוב יתגייסו לצבא, יתברגו בתפקידים שונים ואחר כך ימשיכו לחיים האזרחיים וגם ישתלבו בחיי החברה, העסקים, הפוליטיקה וכל תחומי החיים. הנוער הוא העתיד וחשוב להשקיע בבני הנוער. חשוב להעניק לבני הנוער את הכלים הנכונים להתמודד עם האתגרים שמצפים להם. אלו יכולים להיות אתגרים אישיים, אתגרים לאומיים או אתגרים גלובליים; איננו יודעים אילו אתגרים יביא איתן המחר אך זוהי בדיוק הסיבה מדוע חשוב להשקיע בבני הנוער ולתת להם את ארגז הכלים של החיים. אבל איך עושים זאת? הגיע הזמן לדבר על סדנת ODT לנוער.

מהי סדנת ODT?

ODT הוא אינו שם של מחלה או הפרעה נפשית, אלו הם בסך הכל ראשי התיבות OUT DOOR TRAINING, כלומר פעילות אימון (חינוכית) המתקיימת במרחבים הפתוחים ולא בכיתות הלימוד. פעילויות אלו הן למעשה סדנאות חינוכיות המיישמות לימוד באמצעות חוויה. הן לוקחות את בני הנוער מהסביבה המוכרת של כיתות הלימוד והלימודים העיוניים ולקוחות אותם אל המרחבים הפתוחים. זהו שינוי אווירה חשוב מאוד המאפשר להעביר תכנים חינוכיים ותכנים ערכיים באמצעות הפעלות קבוצתיות במרחבים הפתוחים. היישום של סדנת ODT לנוער מאפשר להנחיל לבני הנוער ערכים, תפיסות וכלים אחרים מאלו שניתן לתת להם באמצעות הלימודים העיוניים. סדנת ODT לא נועדה להיות תחליף ללימודים עיוניים אלא רק לתת מענה לחוסרים של החינוך הקלאסי.

בעזרת סדנת ODT לנוער ניתן להנחיל לבני הנוער ערכים וכלים חשובים אשר ישמשו אותם בחיים. השימוש בכלים אלו יכול לבוא לידי ביטוי כבר באותם בני נוער במערכת החינוך, אך הוא ממשיך לצבא וגם לחיים האזרחיים. אם בוחרים את התכנים בקפידה ניתן להעניק לבני הנוער כלים שימושיים אשר יעזרו להם להתמודד עם אתגרי המחר בצורה טובה יותר.

מה ניתן להשיג באמצעות סדנת ODT לנוער

באמצעות סדנת ODT לנוער ניתן להעניק למשתתפים כלים של העצמה אישית. למשל ניתן להטמיע בהם את תכונות המנהיגות. תכונות המנהיגות הן תכונות חשובות אשר יכולות לבוא לידי ביטוי בתחומים שונים של החיים. הטמעה של תכונות אלו בקרב בני הנוער, באמצעות סדנת ODT לנוער, מאפשרת לבני הנוער להבין את כוחם, לא לפחד מצורת מחשבה שונה ולהוביל שינוי בכל תחום שיבחרו לבטא בו את מנהיגותם – בכל תחום בו נמצאת תשוקתם. כלים אלו משיגים אפקט כפול, הם גם מסייעים ברמת הפרט להגיע להישגים והצלחות בחיים, אך בכך בעצם תורמים לחברה בכללותה.

מעוניינים בסדנה  לילדים? קראו על סדנת ODT לילדים

message השאירו פרטים 03-902-5553
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!