לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנת פרזנטציה אפקטיבית

במהלך הלימודים התלמידים מתמודדים עם מטלות שונות כמו למשל שיעורי בית, מבחנים ומצגות (פרזנטציות). לכל מטלה יש את המטרות החינוכיות שלה ואת הערכים שלה. מהבחינה הזו פרזנטציות הן יוצאות דופן, זאת מכיוון שהן נוגעות בו זמנית בהרבה מאוד היבטים.

כאשר תלמיד, או קבוצת תלמידים, מתבקשים לערוך פרזנטציה בנושא מסוים, המטלה נוגעת בו זמנית בכמה אספקטים חינוכיים בו זמנית. התלמיד גם נדרש לחקור נושא מסוים וללמוד אותו על מנת להציגו בפני הכיתה. כך התלמיד לומד תוך כדי הכנת הפרזנטציה. החלק השני הוא הצגת הפרזנטציה בפני הכיתה, דבר הדורש ביטחון עצמי ואת היכולת להעביר מסרים בצורה יעילה ומשכנעת.

שני ההיבטים החינוכיים של הכנת המצגת הם חשובים, אך במקרים רבים עצם עריכת המצגת היא בעלת הערך החינוכי המעצים החשוב ביותר. היכולת לדבר בפני קהל ולהעביר מסרים בצורה יעילה היא חשובה מאוד בחיים וגם אינה מובנת מאליו. אנשים רבים נתקלים בקשיים ואפילו פחדים של ממש הקשורים לדיבור בפני קהל. אך הכישורים הללו יכולים להיות שימושיים מאוד בעתיד ולכן חשוב לאמן אותם. סביבת בית הספר ותקופת הילדות והנעורים יכולה להיות התקופה הטובה ביותר על מנת לטפל בפחדים ולרכוש את הכלים המאפשרים להעביר פרזנטציה אפקטיבית.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  עמידה מול קהל

  העברת פרזנטציה אפקטיבית דורשת כישורים שונים, אך הדבר הבסיסי ביותר הוא היכולת לעמוד מול קהל בצורה בטוחה. זוהי באמת היכולת שניתן להגיד עלייה שהיא חשובה מאוד להמשך החיים והיא תבוא לידי ביטוי בסיטואציות שונות. רבים מתמודדים עם פחדים לעמוד ולדבר בפני קהל, ואת אותם הפחדים הם לוקחים איתם לחייהם הבוגרים. החדשות הטובות הן שישנן טכניקות להתמודד עם אותם הפחדים. זהו אחד ההיבטים של סדנת פרזנטציה אפקטיבית.

  >> לקורס עמידה מול קהל >>

  במסגרת הסדנה לומדים על התמודדות עם הפחד ורוכשים את כל הכלים המעניקים לתלמידים ביטחון ביכולות שלהם להעביר פרזנטציה. סדנה כזו היא סדנה מעצימה, היא תורמת לביטחון העצמי באופן כללי.

  העברת מצגת יעילה

  התמודדות עם הפחד היא רק אחד ההיבטים, אך להעברת המצגת ישנם גם היבטים טכניים אותם לומדים במהלך הסדנה. אלו הם שני חלקים של אותו השלם מכיוון ששליטה  במיומנות המצגת בסופו של דבר מגבירה את הביטחון של התלמידים. במהלך הסדנה התלמידים ילמדו כיצד לקחת את הנושא ולהפוך אותו לנאום משכנע. כיצד להעביר אותו בצורה מובנת ויעילה עם שמירה על תקשורת עם הקהל. לצורך כך התלמידים לומדים גם על שפת גוף, טון דיבור שימוש בהומור וכל הכלים המאפשרים להעביר פרזנטציה בצורה אפקטיבית.

  סדנת פרזנטציה היא דבר מומלץ מאוד המעניק תועלת גם מחוץ למסגרת המצגת. המשתתפים בסדנה מרוויחים כלים רבים המשפרים את הביטחון והמיומנות שלהם בהופעה ודיבור בפני קהל. הכלים שירכשו ישמשו אותם בהמשך דרכם במערכת החינוך, בשירותם הצבאי, החינוך הגבוה וכמובן בשוק העבודה.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!