לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנת מנהיגות בעץ

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  פיתוח מיומנויות ויכולות באמצעות משחקי חשיבה

  משחקי חשיבה יכולים לעזור לילדים לפתח מיומנויות רבות, כולל פתרון בעיות, יצירתיות וחשיבה אסטרטגית. הם יכולים גם לעזור להגביר את המיקוד והקשב שלהם. בנוסף, הם יכולים לעזור לילדים להיות נוחים עם לקיחת סיכונים, כשהם מנסים להבין איך לפתור חידות ולהשלים אתגרים.משחקי חשיבה יכולים להיות דרך מצוינת עבור ילדים ומבוגרים כאחד לפתח את כישוריהם בפתרון בעיות, יצירתיות וחשיבה אסטרטגית.
  ישנם סוגים רבים ושונים של משחקי חשיבה זמינים, לכן חשוב למצוא כאלה המתאימים לגיל ולרמת היכולת של השחקן. עם המשחקים והפעילויות הנכונות, כולם יכולים להפוך לחושבים טובים יותר ולפותרי בעיות טובים יותר. ישנם סוגים רבים ושונים של משחקי חשיבה שיכולים לעזור לפיתוח יכולות.
  חלק מהסוגים הפופולריים ביותר של משחקים אלה כוללים משחקי אסטרטגיה, פאזלים לוגיים, משחקי זיכרון, משחקי טריוויה ומשחקי מילים. משחקי אסטרטגיה דורשים מהשחקנים לחשוב על התוצאות האפשריות של ההחלטות שלהם ולהמציא תוכנית כדי להגיע ליעדים שלהם. חידות לוגיות כוללות פתרון בעיות מתמטיות או לוגיות. משחקי זיכרון עוזרים לחזק את יכולתו של המוח לזכור מידע. משחקי טריוויה בודקים שחקנים על הידע שלהם בנושא ספציפי. משחקי מילים עוזרים לבנות אוצר מילים וכישורי איות.

  עם מה תצאו מהסדנה:

  • חשיבה מחוץ לקופסא
  • כלים לפתרון בעיות באופן שונה
  • חיזוק עבודת הצוות

  איך הסדנה מתנהלת:

  הסדנה היא מפגש חד פעמי של שעתיים אקדמיות. דרוש כיתה עם מקרן ושולחנות, פותחים במצגת והסברים על חשיבה יצירתית ולאחר מכן מתחלקים לקבוצות, כל קבוצה תקבלת חידת עץ רבים ושונים.

   רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

   חץ

   03-902-5553

   המלצות על הסדנאות שלנו

   שאלות ותשובות

   מי אנחנו

   אנו ב”שרביט” מאמינים שהילדים והנוער של היום הם המנהיגים של המחר, לכן יש לפתח את יכולות המנהיגות של דור העתיד על ידי העברת ה"שרביט" לכל תלמיד ותלמידה, תוך לקיחת אחריות ופיתוח יכולות המנהיגות והעצמאות של כל אחד מהחניכים.
   לכן אנו פועלים בשיטת 10%-80%-10%:

   אנו, חברת "שרביט" מאמינים כי מנהיגות והצלחה שלובים זה בזה! כלומר, לא קיימת הצלחה אמיתית ללא מנהיגות ולהיפך. שמנו לנו למטרה להגיע לכמה שיותר ילדים במערכת החינוך ולהנחיל בהם את המנהיגות. אנו עושים זאת בכדי להעניק לילדים כלים להתמודדות עם אתגרי המאה ה-21 ובכדי שהילדים יהיו מאושרים, שמחים ומצליחים, גם עכשיו וגם בבגרותם.

   אנו מבינים כי אישיות האדם מתעצבת בגיל מוקדם ועל כן החלטנו להתמקד בילדים ונוער. במסגרת התוכניות השונות, המשתתפים יעברו תהליך ארוך וחווייתי. בתהליך, המשתתפים ילמדו להכיר את עצמם ואת החזקות שלהם תוך התנסות ממשית בסיטואציות השונות.

   חברת שרביט רוצה ליצור שינוי חיובי משמעותי לאורך זמן. מחקרים מציגים כי למידה באופן חווייתי מאפשרת זכירה טובה ואיכותית יותר. על כן, הפעילויות השונות מתבצעות דרך חוויה ומשחק. הפעילויות מתרחשות בתוך ומחוץ לכיתה תוך שילוב של תכנים עיוניים, מעשיים וחווייתיים.

   גלריית תמונות

   סדנאות נוספות

   פעילות ODT סדנאות בישול
   סדנאות הבישול שלנו סדנת הבישול הייחודית שלנו מאפשרת לטרנד הפופולרי של בישול ואוכל להיות הגורם המחבר בין המוטיבציה והגיבוש של הצוותים. אנו מקיימים בן המשתתפים אתגרי מנהיגות, הנאה, וכיף! בתוך כך מתאפשרת חוויה קלילה בה המשתתפים חווים על עצמם את...
   מנהיגות בספורט
   ODT – מגוון פעילויות ייחודיות מאתגרות ומקוריות בשילוב חוויה, כיף ולימוד!
   ODT – סדנאות גיבוש בשטח (Out Door Training) מה זה ODT? הרבה מאוד סדנאות חינוכיות המיועדות לילדים, בני נוער ואפילו מבוגרים מתקיימות במתכונת ODT. מה פירוש המושג ODT, למה זה חשוב, מה עושים בסדנאות ODT ומה ניתן להשיג מהן? למעשה...
   פיתוח חשיבה יצירתית
   הצורך בחינוך לחשיבה יצירתית בעולם מורכב – עולם של שינויים תכופים, של כמויות מידע וידע אדירות ומשתנות, עולם שבו נדרשים חדשנות וגמישות, עולם גלובלי בו האדם היחיד יכול להיות מעורב הרבה יותר במה שקורה לו וסביבו, ובעידן בו התחרות הכלכלית...
   רוב גולדברג
   סדנת מנהיגות -מכונת רוב גולדברג
   סדנת מנהיגות חדשנית – להגדלת יכולות התכנון ושיתוף הפעולה – תחושת המסוגלות וההצלחה מובטחת כבר בתום הסדנה. כך נולד מנהיג הסדנה מקנה למשתתפים מיומנות ושיטות להתחבר למשאב הפרטי של כל אחד ואחת – משאב המנהיג !  בסדנה יקבלו המשתתפים פוקוס...

   המלצות

   המלצות לסדנת רוב גולדברג – ממגוון בתי ספר המלצות לסדנת בישול – ממגוון בתי הספר
   המלצות לסדנת בישול – ממגוון בתי הספר המלצות לסדנת בישול – ממגוון בתי הספר
   לכל ההמלצות
   message השאירו פרטים 03-902-5553
   השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

     מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!