לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנת מנהיגות בבישול לצוותים

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  סדנה זו מייצרת איחוד וגיבוש בין צוותי המורים, והסדנה מלאה באתגרים מפתחים מעשירים ומלאים בהנאה וכייף! מתוך כך מתאפשרת חוויה מרעננת ויחודית, בה המשתתפים חווים על עצמם תחושת אחריות משימתית, והנהגה חברתית, ובחוויה זו מתקיימת בסופו של דבר ארוחה טעימה לכולם.

  עם מה תצאו מהסדנה:

  • חיזוק יכולת משימתית בצוות
  • חיזוק ההנעה לפעולה
  • תכנון וניהול זמנים נכון
  • פיתוח הביטחון העצמי למסוגלות
  • לקיחת אחריות בהנהגה קבוצתית
  • התענגות וסיפוק מארוחה שבישלתם בעצמכם

  סדנת הבישול שלנו מהווה כלי להעברה והטמעת מסרים של הנהגה ופיתוח עבודת צוות באופן יחודי ומהנה.

  איך הסדנה מתנהלת?

  בסדנת צוותי מורים – מינימום של המשתתפים הנדרש – 30 משתתפים, כל הסדנה אורכת כ1.5 שעות, את הסדנה אפשר לקיים בחוץ כמו במגרש או באולם ספורט. נפתח בפרזנטציה, נסביר על המשימה ולבסוף סיכום וארוחה מפנקת משותפת.

  באחריותנו!

  איתנו לא תצטרכו לדאוג, אנחנו מביאים את הציוד והמזון (ללא שתייה)
  הציוד שאתם צריכים לספק – נקודות חיבור לחשמל, שולחנות ומפות אל-בד בצבעים שונים לכמות הקבוצות.

  ישנה אופציה לסדנה צמחונית או איטלקית (אנחנו לא עובדים עם דגים או בשר).

  הסדנה כשרה! (לתמונת תעודת כשרות)

  המלצות על הסדנאות שלנו

  שאלות ותשובות

  לא. אנחנו באים ומעבירים הכל

  לתלמידים כ3 שעות, לצוות המורים כשעה וחצי

  לתלמידים מינימום של שכבה, לצוותי מורים 30 משתתפים

  המחירים תלויים בכמות האנשים

  בחוץ או באולם ספורט

  מי אנחנו

  אנו ב”שרביט” מאמינים שהילדים והנוער של היום הם המנהיגים של המחר, לכן יש לפתח את יכולות המנהיגות של דור העתיד על ידי העברת ה"שרביט" לכל תלמיד ותלמידה, תוך לקיחת אחריות ופיתוח יכולות המנהיגות והעצמאות של כל אחד מהחניכים.
  לכן אנו פועלים בשיטת 10%-80%-10%:

  אנו, חברת "שרביט" מאמינים כי מנהיגות והצלחה שלובים זה בזה! כלומר, לא קיימת הצלחה אמיתית ללא מנהיגות ולהיפך. שמנו לנו למטרה להגיע לכמה שיותר ילדים במערכת החינוך ולהנחיל בהם את המנהיגות. אנו עושים זאת בכדי להעניק לילדים כלים להתמודדות עם אתגרי המאה ה-21 ובכדי שהילדים יהיו מאושרים, שמחים ומצליחים, גם עכשיו וגם בבגרותם.

  אנו מבינים כי אישיות האדם מתעצבת בגיל מוקדם ועל כן החלטנו להתמקד בילדים ונוער. במסגרת התוכניות השונות, המשתתפים יעברו תהליך ארוך וחווייתי. בתהליך, המשתתפים ילמדו להכיר את עצמם ואת החזקות שלהם תוך התנסות ממשית בסיטואציות השונות.

  חברת שרביט רוצה ליצור שינוי חיובי משמעותי לאורך זמן. מחקרים מציגים כי למידה באופן חווייתי מאפשרת זכירה טובה ואיכותית יותר. על כן, הפעילויות השונות מתבצעות דרך חוויה ומשחק. הפעילויות מתרחשות בתוך ומחוץ לכיתה תוך שילוב של תכנים עיוניים, מעשיים וחווייתיים.

  גלריית תמונות

  סרטונים

  סדנאות נוספות

  סדנת מנהיגות בעץ
  פיתוח מיומנויות ויכולות באמצעות משחקי חשיבה משחקי חשיבה יכולים לעזור לילדים לפתח מיומנויות רבות, כולל פתרון בעיות, יצירתיות וחשיבה אסטרטגית. הם יכולים גם לעזור להגביר את המיקוד והקשב שלהם. בנוסף, הם יכולים לעזור לילדים להיות נוחים עם לקיחת סיכונים, כשהם...
  דיבייט
  מה זה דיבייט? דיבייט (Debate) הוא הוא למעשה סוג של דיון המתנהל מול קהל. מטרת הדיבייטים היא אינה לקבל הכרעה אלא לעודד תרבות דיון בריאה ולשפר את היכולות האישיות של משתתפי הדיבייט; למשל הדיבייט מלמד את המשתתפים איך לעמוד מול...
  פיתוח חשיבה יצירתית
  הצורך בחינוך לחשיבה יצירתית בעולם מורכב – עולם של שינויים תכופים, של כמויות מידע וידע אדירות ומשתנות, עולם שבו נדרשים חדשנות וגמישות, עולם גלובלי בו האדם היחיד יכול להיות מעורב הרבה יותר במה שקורה לו וסביבו, ובעידן בו התחרות הכלכלית...
  רוב גולדברג
  סדנת מנהיגות -מכונת רוב גולדברג
  סדנת מנהיגות חדשנית – להגדלת יכולות התכנון ושיתוף הפעולה – תחושת המסוגלות וההצלחה מובטחת כבר בתום הסדנה. כך נולד מנהיג הסדנה מקנה למשתתפים מיומנות ושיטות להתחבר למשאב הפרטי של כל אחד ואחת – משאב המנהיג !  בסדנה יקבלו המשתתפים פוקוס...

  המלצות

  המלצות לסדנת רוב גולדברג – ממגוון בתי ספר המלצות לסדנת בישול – ממגוון בתי הספר
  המלצות לסדנת בישול – ממגוון בתי הספר המלצות לסדנת בישול – ממגוון בתי הספר
  לכל ההמלצות

  בישול ומנהיגות

  בכל מקום מדברים על חשיבותה של המנהיגות בתור כלי לחיים. כיום אנו מבינים כי מנהיגות היא אינה תכונה מולדת, אלא אוסף של תכונות אותן ניתן לאמן ולשפר. כאשר שמענו על סדנת מנהיגות בבישול, מייד הרמנו גבה. הרי שמענו על סדנאות מנהיגות לבני נוער, סדנאות מנהיגות למנהלים, אבל האם עכשיו יש סדנת מנהיגות לטבחים?

  סדנת מנהיגות בבישול היא סדנת מנהיגות לכל דבר והיא מתאימה לכולם. המנהיגות עומדת ביסוד ההצלחה שלנו והיא יכולה לקבל ביטוי בכל מקום. מנהיגות אינה קשורה לתפקיד אותו ממלאים והסמכות הניתנת מתוקף אותו תפקיד. מנהיגות היא היכולת להוביל ולשנות באמצעות השראה. היא נוגעת לאמונה במסוגלות האישית, היכולת להקשיב ולתקשר וליצור שיתופי פעולה. בכל מקום אנו צריכים מנהיגות, היא מביאה איתה ארגז כלים חשוב לחיים.

  סדנת מנהיגות בבישול משלבת שני עולמות; היא לוקחת פעילות מהנה ואטרקטיבית, ומבצעת אותה בצורה השמה דגש על חיזוק תכונות המנהיגות. זוהי אינה סדנה שבה לומדים לבשל והיא גם אינה דורשת איזה כישרון בישול, הבישול הוא רק התפאורה וחלק מהחוויה, אך הדגש האמתי הוא על חיזוק תכונות המנהיגות.

  במהלך הסדנאות המשתתפים צריכים לעמוד במשימות בישול תחרותיות ומהנות. הכיף וההנאה הם חלק בלתי נפרד מהסדנה. הם מאפשרים להפיג מתחים, לשנות אווירה ולשבור שגרה. מה שגם הופך אותן בתור אידאליות עבור ימי גיבוש לצוותים. כולם מבשלים יחדיו, ובסוף נהנים מארוחה משותפת שהם בישלו. אך לצורך הצלחת המשימה המורכבת, על חברי הקבוצה לתכנן, לתקשר ולחלק משימות בין המשתתפים. ללא תכנון ושיתוף פעולה אין שום סיכוי להשיג את המטרה במסגרת הזמן הנתון. ההצלחה במשימה לא תבוא בזכות זה שבקבוצה ישנם בשלנים מנוסים, ההצלחה תבוא בזכות צוות שיודע לתקשר ולעבוד יחדיו. וזוהי ההוכחה הגדולה ביותר לחשיבותה של המנהיגות.

  סדנת מנהיגות מספקת מיקרוקוסמוס לחיים עצמם. כרגע זוהי משימת בישול, אך על מנת לעמוד במשימה יש צורך באותם כלים מנהיגותיים הנדרשים לכל משימה אחרת. בין אם זו משימה בחיינו האישיים או המקצועיים, תמיד נצטרך את אותם כישורי מנהיגות. בסדנה מתרגלים אותם ומחדדים אותם באמצעות החוויה.

   רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

   חץ

   03-902-5553

   מנהיגות בחברת שרביט

   חברת שרביט מנהיגות עושה זאת כבר הרבה שנים. החברה מפעילה סדנאות מנהיגות מתקדמות לבתי ספר, מוסדות וארגונים עסקיים, וזוכה להצלחה רבה. לאחרונה החברה החלה ליישם תכנית המנהיגות שלה באמצעות סדנאות בישול, וגם הן זוכות להצלחה רבה. היתרון שלהן הוא שמדובר מפעילות מהנה המתאימה לכל גיל ולכל קבוצה, והן מביאות לידי ביטוי את תכונות המנהיגות שנרצה לחדד בצורה ברורה. סדנאות חוויתיות לשיפור המנהיגות!

   message השאירו פרטים 03-902-5553
   השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

     מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!