לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנת יזמות צעירה

מערכת החינוך צריכה להכין את התלמידים אל המחר, אל היום שבו יהיו אזרחים וישתלבו במערכת החברתית והכלכלית של המדינה. מקצועות הלימוד השונים הם חלק מהכלים שמערכת החינוך מעניקה לילדים, אך לבדם אינם יכולים להספיק. עלינו לתת לתלמידים כלים מעשיים המתאימים למכלול האתגרים שיעמדו בפניהם במהלך החיים. סדנת יזמות צעירה היא אחת הדרכים לעשות זאת. כך אנו יכולים לתת לתלמידים כלים חזקים ורלוונטיים לעולם שאליו הם מתבגרים.

המונח אומת הסטארטאפ נשמע בכל הזדמנות, אך זהו אינו דבר מובן מאליו. אם נרצה שימשיכו לצמוח כאן רעיונות חדשים ומיזמים עסקיים, אנו צריכים לתת לדור הבא את הכלים הנכונים.

סדנת יזמות צעירה לא באה להפוך את הילדים להייטקיסטים או מומחים בכלכלה ועסקים. הסדנה באה לחזק את תכונות האופי של היזם. בשביל להיות יזם לא ניתן להסתפק בהון כספי, צריך אופי ומנהיגות, ועל זה הסדנה באה לענות.

רק תנסו להבין מהי המשמעות של להיות יזם. מה המשמעות של לקחת רעיון ולהפוך אותו למשהו מצליח. ואיך בכלל חושבים על רעיון חדש ופורץ דרך. כל אלו הם נושאים מנהיגותיים. יזם מצליח צריך קודם כל להאמין במסוגלות האישית שלו וביכולת לשנות. הוא זקוק ליכולת לחשוב מחוץ לקופסה, להביא פתרונות חדשים ואף להעז ללכת נגד הזרם כאשר הוא מאמין בצדקת דרכו. והוא אינו יכול לעשות זאת לבד, לשם כך הוא יצטרך להנהיג עובדים ולסחוף משקיעים. הוא יזדקק לתקשורת טובה והיכולת להנהיג באמצעות השראה.

אלו הם הדברים שמערכת החינוך מתקשה להעניק לתלמידים. גם האוניברסיטאות והמכללות בהן לומדים את מקצועות ההייטק, הכלכלה ומנהל העסקים, שמים את הדגש על הידע התאורטי. אבל קיים צורך בכלים מעשיים.

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  סדנאות יזמות צעירה

  סדנאות יזמות צעירה הן אינן סדנאות עסקים, אלו הן סדנאות לחיזוק המנהיגות וההעצמה אישית. חברת שרביט מנהיגות המקדישה את כל פעילותה לצורך חיזוק מנהיגות מביאה לנו סדנת מנהיגות השמה את הדגשים הנכונים על מנהיגי המחר. זאת באמצעות סדנאות מהנות ומרתקות בהן ניתן לחזק את כל אותן תכונות אופי חשובות. וכאשר אנו עושים זאת כבר בגיל צעיר, אנו משיגים את התוצאות הטובות ביותר.

  אנו רוצים שהילדים יגיעו אל חייהם הבוגרים מתוך תחושה של מסוגלות אישית, ועם הכלים המנהיגותיים שיאפשרו לכם ליזום, ליצור, להוביל וגם לשמור על אחריות חברתית בעולם העסקים של המחר.

  סדנאות יזמות צעירה מאפשרות לילדים ובני הנוער המשתתפים לפתח רעיון ולהבין את כל הדינמיקות החברתיות והמנהיגותיות הנדרשות בשביל להפוך רעיון למודל עסקי. הם למדים על כוחו של הפרט, וגם את כוחה של הקבוצה וחשיבות שיתוף הפעולה.

  סדנת יזמות עסקית לא באה להעמיס על התלמידים עוד תכנים עיוניים. הסדנה באה להחדיר להם את דפוסי המחשבה הנכונים ותחושות המסוגלות האישית. והכל באווירה נעימה ומהנה.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!