לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנת יזמות עסקית

כל אחד מאיתנו חולם להיות יזם, והאמת שזה גם אפשרי. יש לכם ספקות? זה מביא אותנו לנקודת הבסיס – בשביל להיות יזמים עלינו להאמין בעצמנו. עלינו להחזיק באותה התחושה של מסוגלות אישית להוביל ולחולל שינוי. נכון, נזדקק גם לכלים נוספים, אך תחושת המסוגלות האישית, לצד כל יתר תכונות המנהיג הם הדבר הבסיסי ביותר.

סדנת יזמות עסקית לא באה לתת לכם פתרון לאתגרים שיעמדו בפניכם. סדנת היזמות נועדה על מנת לתת לכם ארגז כלים מנהיגותי, בעזרתו תוכלו ”לפרק כל אתגר“ ולמצוא את דרך הפעולה הנכונה. איננו יכולים לדעת אם אלו אתגרים תתמודדו בעתיד, ואיננו באים לנסות להעניק לכם פתרון לכל בעיה. כלומר איננו מדברים על ייעוץ עסקי. סדנת יזמות נועדה לחזק את צורת החשיבה הנכונה, ואת כל תכונות האופי בעזרתם ניתן למצוא לבד את הפתרונות וליישם אותם.

ישנם אנשים שהפכו ליזמים מצליחים ובנו אימפריות של מיליארדי דולרים, וישנם גם אנשים פחות מוכרים שהצליחו לבנות עסקים המפרנסים את משפחתם. לא המזל הביא אותם למקום שבו הם נמצאים, אינכם יכולים לדמיין עם אלו קשיים הם התמודדו בדרכם, ועדיין מתמודדים. אך היה להם דבר אחד חשוב שתמיד עמד לזכותם – היכולת להנהיג.

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  סדנאות יזמות עסקית

  סדנת יזמות עסקית אינה עוסקת במודל התמחור של המוצר, או איך לחסוך בהוצאות העסק. היא עוסקת בחיזוק תכונות המנהיג. היא מחזקת תכונות כמו היכולת לחשוב מחוץ לקופסה – דבר הכרחי עבור היזם. באמצעות חשיבה מחוץ לקופסה ניתן לחשוב על פתרונות חדשים לבעיות ישנות, לחדש ולפתור כל בעיה שתעמוד בדרככם.

  ולא רק חשיבה מחוץ לקופסה, אתם גם צריכים יכולות תקשורת בין אישית. אלו יבואו לידי ביטוי בכל צעד ושעל שבו תלכו בעולם העסקי. אלו יהיו יכולות התקשורת מול הלקוחות, מול העובדים ומול המשקיעים. עליכם לדעת כיצד להלהיב, לסחוף ולתת השראה, אך גם להקשיב ולהבין את הצרכים של האחרים. עליכם לדעת כיצד לרקום שיתופי פעולה וכיצד לחזק את עבודת הצוות. וכאשר אתם שולטים בכל אלו, יש לכם את כל הכלים לצלוח כל אתגר.

  חברת שרביט מנהיגות דוגלת בגישה שמנהיגות היא דבר שצריך לפתח. זוהי לא רק גישה סובייקטיבית של החברה, אלא מסקנה אובייקטיבית של כל מי שעסק בחקר המנהיגות. חברת שרביט מציעה מבחר של סדנאות מנהיגות בהתאמה אישית לקהלים שונים, גם במערכת החינוך וגם בשוק הפרטי ועולם העסקים. על סמך הניסיון הרב של החברה בפיתוח מנהיגות, היא בנתה סדנת יזמות עסקית המביאה לכם את הדגשים הנכונים לצורך הצלחה בעולם העסקים.

  סדנת יזמות עסקית היא אינה עוד מסגרת לימודים עיונית, אלא סדנה מרתקת ומהנה ממנה ניתן לקבל הרבה מאוד כלים חשובים לחיים. היא מומלצת לכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם היזמות.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!