לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות ODT במרכז

אם אתם מחפשים פעילויות חינוכיות, מגבשות ובעלות ערך מוסך, סדנאות ODT במרכז יכולות להיות להיות הדבר המתאים ביותר עבורכם. לא יודעים מה זה ODT? אל דאגה, במאמר זה נסביר לכם מהן פעילויות ODT במרכז, למי הן מתאימות ומה ניתן להשיג בעזרתן.

אז בואו נסביר קודם כל את פירוש האותיות ODT. זהו קיצור של הביטוי האנגלי – OUTDOOR TRAINING, מושג מתחום החינוך המתייחס לפעילויות חינוכיות המתרחשות בחוץ, כלומר מחוץ לכיתות הלימוד. זה יכול להיות בחצר בית הספר, בפארקים ובכל מקום אחר המאפשר את הפעילות. כמובן שזה הרבה יותר מאשר להוציא את התלמידים החוצה ולהמשיך שם את תכנית הלימודים הרגילה. הסביבה החיצונית היא רק הרגע והמקום אשר מאפשר פעילויות חינוכיות יוצאות דופן. כמו כן, שינוי הסביבה מאפשר גם לשנות את האווירה ולשחרר את התלמידים מהמתחם והלחץ של כיתות הלימוד. הפעילויות עצמן הן פעילויות קבוצתיות, בעלות אופי משחקי המנצלות את המקום והמרחב.

למה צריך סדנאות ODT במרכז

סדנאות ODT במרכז נועדו לתמוך במערכת החינוך בצורות שונות. הן יכולות לסייע לבנות את הביטחון העצמי והכישורים החברתיים של הילדים; הן תורמות לגיבוש ועבודות צוות והן מכינות את הקרקע בצורה טובה יותר להמשך שנת לימודים מוצלחת. בשפה המקצועית קוראים לזה לימוד מתוך חוויה. כאן אנו לא משתמשים בספרי לימוד, אלא בפעילויות מעניינות וכיפיות אשר בסופו של דבר מטמיעות בקרב הילדים ערכים חשובים. ציינו שזהו כלי חשוב לצורך גיבוש, אך בהחלט ניתן לראות בסדנאות ODT במרכז פעילויות לצורך העצמה אישית עבור הילדים וכל המשתתפים בסדנה.

ODT במרכז – למי זה מתאים?

סדנאות ופעילויות ODT במרכז יכולות להיות פתרון מעולה לבתי ספר, תנועות נוער ומסגרות חינוכיות שונות אשר רוצות לגבש את הילדים ולהטמיע ערכים חשובים בקרב הילדים. זוהי פעילות מצוינת לתחילת השנה ובתי ספר רבים, בכל רחבי הארץ אימצו אותן. אך לא רק עבור ילדים, פעילויות ODT במרכז מתאימות גם לקהלים מבוגרים. חברות וארגונים רבים משתמשים בפעילויות ODT במהלך ימי כיף וימי גיבוש לעובדים והם בהחלט מקבלים החזר השקעה הבא לידי ביטוי בדמות צוות עובדים מגובש ומלא מוטיבציה המשלב ידיים למען השגת מטרות משותפות.

פעילויות ODT  במרכז הן לא סתם משחקי חברה הנערכים במדשאה. אלו הן פעילויות אשר מתוכננות היטב ולקוחות בחשבון את קבוצת הגיל אל מול הערכים שרוצים לחזק ולהנחיל למשתתפים. בכך פעילות מושקעת מחשבה רבה באמצעות אנשים מתחום החינוך. חברות שרביט הדרכה העוסקת בפעילויות לבתי ספר מרבה להשתמש בשיטה זו ועורכת סדנאות נהדרות אשר משיגות תוצאות טובות והן פופולריות מאוד במערכת החינוך. הסדנאות המושקעות של חברת שרביט הדרכה זוכות לביקורות חיוביות בקרב קהל המורים ומנהלי בתי הספר, וכמובן גם התלמידים אשר זכו להשתתף בהן נהנים מאוד מהחוויה עצמה ומהתוצאות.

message השאירו פרטים 03-902-5553
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!