לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות לצוותים חינוכיים (רוב גולדברג)

סדנת מנהיגות לצוותים חינוכיים – רוב גולדברג

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  נושאי הסדנה:

  מהי מנהיגות- היכרות עם המושג וחשיבותו, מיהו מנהיג הנחשב טוב? האם יש מנהיגים לא טובים? מהן התכונות הנדרשות ממנהיג?

  מגדר ומנהיגות- נשים וגברים בעולם המנהיגות, האם יש אפלייה על רקע מגדרי? האם הדרישות מנשים ומגברים זהות לגבי 2 המינים?

  שיתוף פעולה ועבודת צוות- מנהיג חייב לדעת לעבוד בשיתוף פעולה, בלי המונהגים שלו הוא לא נחשב למנהיג ולכן צריך את תמיכתם והיכולת לעבוד בצוות. דרך התנסויות מאתגרות ילמדו התלמידים מדוע חשוב לעבוד בעבודת צוות וכיצד היא משפרת את התהליך והתוצאות.

  מטרות:

  • פיתוח המיומנות של עבודת צוות
  • גירוי ופיתוח חשיבה יצירתית
  • פיתוח חשיבה אסטרטגית
  • התנסות במיומנויות הנהגה שונות

  כולנו מבינים את החשיבות של חינוך הילדים ואנו, גם בתור הורים וגם במסגרות הממלכתיות, משקיעים משאבים רבים בחינוך הילדים. אבל לפעמים אנו שוכחים את הצוותים החינוכיים. הם אלו הנמצאים בחזית מערכת החינוך וחשוב שנשקיע גם באלו המחנכים את הילדים שלנו.

   רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

   חץ

   03-902-5553

   שנת הלימודים והמשימות הרבות העומדות בפני המורים וכל הצוותים החינוכיים הם מאתגרים מאוד. גם הצוותים החינוכיים מתמודדים עם קשיים שונים וגם הם זקוקים לכלים, גיבוש וסדנאות. בעזרת סדנאות מתאימות נוכל להעצים ולחזק את הצוותים החינוכיים. בסופו של דבר השקעה בצוותים החינוכיים היא בעלת השפעה חיובית המתגלגלת אל התלמידים עצמם.

   מנהיגות גם לצוותי החינוך

   אנו מדברים הרבה על פיתוח מנהיגות צעירה בקרב בני הנוער. הדבר חשוב מאוד, אך אסור לנו לשכוח את דור המחנכים ובעלי התפקידים במערכת החינוך המתמודדים עם אתגרים ייחודיים. גם הם צריכים חיזוק וסדנאות מנהיגות המותאמות לצרכים שלהם. זוהי הצורה הנכונה להתכונן לשנת הלימודים. באמצעות הסדנאות והפעילויות המותאמות עבור המורים הם יוכלו להתמודד בהצלחה גדולה יותר עם התלמידים ולספק להם השראה.

   לקראת שנת הלימודים אנו רוצים לגבש את המורים על מנת לחזק את עבודת הצוות. גם אנשי החינוך צריכים להתנסות ולשפר את מיומנויות המנהיגות, לחשוב בצורה יצירתית ולפתח חשיבה אסטרטגית. אלו הם כלים אשר יעצימו אותם גם במסגרת הקריירה שלהם בתור אנשי חינוך ובחיים בכלל. אך כיצד ניתן לעשות זאת?

   קראו על סדנת מנהיגות רוב גולדברג

   מכונת רוב גולדברג

   אמנם לא מצאנו את המכונה שתפתח ותאמן את כישורי המנהיגות, אולי יום אחד המדע יפתח גם את זה. אבל לפעמים התהליך של בניית מכונה יכול לאפשר לנו להשיג את כל תכונות המנהיגות, הגיבוש והחשיבה האסטרטגית שאנו רוצים לפתח בקרב הצוותים החינוכיים. זהו בדיוק הקונספט שעומד מאחורי בניית מכונת רוב גולדברג.

   מהי בעצם מכונת רוב גולדברג? מכונת רוב גולדברג היא מכונה שאתם תבנו בעצמכם במהלך הסדנה. מכונה זו היא בעצם מערכת מורכבת בעלת שלבים רבים הפועלים בתגובת שרשרת. בסופו של התהליך ישנה פעולה פשוטה למדי. אך החשיבות היא לא המשימה שמבצעת המכונה אלא התהליך הקבוצתי שבו בונים את המכונה והיצירתיות שיוצקים לתוכה. כל מכונה יכולה להיות שונה וייחודית.

   על מנת לבנות את המכונה יש לעבוד כצוות. כל אחד תורם לקבוצה את הכישרון שלו והיצירתיות שלו ויחדיו בונים את המכונה מאמצעים מאולתרים. לצורך כך יש לגייס את הדמיון והיצירתיות ולחשוב בצורה אסטרטגית. זוהי הפעילות במרכז הסדנה ובאמצעותה אנו מעניקים לאנשי הצוות החינוכי חוויה מגבשת ומעצימה.

    רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

    חץ

    03-902-5553

    סדנת מכונת רוב גולדברג זוכה להצלחה רבה ומשיגה את המטרות החשובות. הסדנה מביאה אל הפעילות קונספט שונה ומעניין, המאתגר את המחשבה אך גם משעשע ומהנה. חברת שרבט הדרכה העוסקת בפעילויות הדרכה וסדנאות שונות במערכת החינוך מעבירה סדנה זו, גם לצוותי חינוך וגם לתלמידים. התוצאות הן מעולות.

    message השאירו פרטים 03-902-5553
    השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

     ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
     רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!