לרכישת הספר המנהיגות שבך לחצו כאן. קוד קופון "מנהיגותשבך"

  

תפריט צרו קשר התקשר ווצאפ
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

סדנאות לצוותים חינוכיים (רוב גולדברג)

כולנו מבינים את החשיבות של חינוך הילדים ואנו, גם בתור הורים וגם במסגרות הממלכתיות, משקיעים משאבים רבים בחינוך הילדים. אבל לפעמים אנו שוכחים את הצוותים החינוכיים. הם אלו הנמצאים בחזית מערכת החינוך וחשוב שנשקיע גם באלו המחנכים את הילדים שלנו.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

שנת הלימודים והמשימות הרבות העומדות בפני המורים וכל הצוותים החינוכיים הם מאתגרים מאוד. גם הצוותים החינוכיים מתמודדים עם קשיים שונים וגם הם זקוקים לכלים, גיבוש וסדנאות. בעזרת סדנאות מתאימות נוכל להעצים ולחזק את הצוותים החינוכיים. בסופו של דבר השקעה בצוותים החינוכיים היא בעלת השפעה חיובית המתגלגלת אל התלמידים עצמם.

מנהיגות גם לצוותי החינוך

אנו מדברים הרבה על פיתוח מנהיגות צעירה בקרב בני הנוער. הדבר חשוב מאוד, אך אסור לנו לשכוח את דור המחנכים ובעלי התפקידים במערכת החינוך המתמודדים עם אתגרים ייחודיים. גם הם צריכים חיזוק וסדנאות מנהיגות המותאמות לצרכים שלהם. זוהי הצורה הנכונה להתכונן לשנת הלימודים. באמצעות הסדנאות והפעילויות המותאמות עבור המורים הם יוכלו להתמודד בהצלחה גדולה יותר עם התלמידים ולספק להם השראה.

לקראת שנת הלימודים אנו רוצים לגבש את המורים על מנת לחזק את עבודת הצוות. גם אנשי החינוך צריכים להתנסות ולשפר את מיומנויות המנהיגות, לחשוב בצורה יצירתית ולפתח חשיבה אסטרטגית. אלו הם כלים אשר יעצימו אותם גם במסגרת הקריירה שלהם בתור אנשי חינוך ובחיים בכלל. אך כיצד ניתן לעשות זאת?

קראו על סדנת מנהיגות רוב גולדברג

מכונת רוב גולדברג

אמנם לא מצאנו את המכונה שתפתח ותאמן את כישורי המנהיגות, אולי יום אחד המדע יפתח גם את זה. אבל לפעמים התהליך של בניית מכונה יכול לאפשר לנו להשיג את כל תכונות המנהיגות, הגיבוש והחשיבה האסטרטגית שאנו רוצים לפתח בקרב הצוותים החינוכיים. זהו בדיוק הקונספט שעומד מאחורי בניית מכונת רוב גולדברג.

מהי בעצם מכונת רוב גולדברג? מכונת רוב גולדברג היא מכונה שאתם תבנו בעצמכם במהלך הסדנה. מכונה זו היא בעצם מערכת מורכבת בעלת שלבים רבים הפועלים בתגובת שרשרת. בסופו של התהליך ישנה פעולה פשוטה למדי. אך החשיבות היא לא המשימה שמבצעת המכונה אלא התהליך הקבוצתי שבו בונים את המכונה והיצירתיות שיוצקים לתוכה. כל מכונה יכולה להיות שונה וייחודית.

על מנת לבנות את המכונה יש לעבוד כצוות. כל אחד תורם לקבוצה את הכישרון שלו והיצירתיות שלו ויחדיו בונים את המכונה מאמצעים מאולתרים. לצורך כך יש לגייס את הדמיון והיצירתיות ולחשוב בצורה אסטרטגית. זוהי הפעילות במרכז הסדנה ובאמצעותה אנו מעניקים לאנשי הצוות החינוכי חוויה מגבשת ומעצימה.

רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

סדנת מכונת רוב גולדברג זוכה להצלחה רבה ומשיגה את המטרות החשובות. הסדנה מביאה אל הפעילות קונספט שונה ומעניין, המאתגר את המחשבה אך גם משעשע ומהנה. חברת שרבט הדרכה העוסקת בפעילויות הדרכה וסדנאות שונות במערכת החינוך מעבירה סדנה זו, גם לצוותי חינוך וגם לתלמידים. התוצאות הן מעולות.


התקשרו עכשיו 03-902-5553
 ווצאפ
רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!