לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות העשרה

לצד תכנית הלימודים הרגילה בבתי הספר, בין אם אלו בתי הספר היסודיים, חט“הב או התיכונים. חשוב להשאיר גם מקום לסדנאות העשרה. סדנאות העשרה יכולות להתקיים במסגרת תכניות התל"ן או במתכונות אחרות, בעיקר זה להשקיע בחינוך ילדינו ולהפיק מהן את המיטב. הפעם נדבר על כיצד סדנאות העשרה תורמות לחינוך הילדים ומהן בעצם יתרונותיהן.

להלן רשימת היתרונות של סדנאות העשרה:

תועלת חברתית – בתי הספר אינם מתעסקים אך ורק בלימוד אלא גם בחינוך. כאשר אנו מתעסקים בחינוך או צריכים לקחת בחשבון גם את המסגרת החברתית. סדנאות העשרה הן מקום בו ניתן לשפר את הכישורים החברתיים של הילדים. זה לא ממש משנה במה עוסקת הסדנה, היא תמיד תספק מסגרת חברתית מהנה ויחסים נעימים של שיתוף פעולה ועבודת צוות. אסור לנו לזלזל בדברים אלו, אלו הם כישורים חשובים מאוד.

גמישות בתכנית הלימודים – תכנית הלימודים ברובה היא החלטה מיניסטריאלית של משרד החינוך. סדנאות העשרה הן החלק הקטן בו לבתי הספר ולהורים יש מעט השפעה בעיצוב תכנית הלימודים והם יכולים ליהנות ממעט גמישות בבחירת התכנים.

העשרת תכנית הלימודים – ישנן סדנאות בנושאים מגוונים החושפות את הילדים לתחומים חדשים ומעניינים ומעשירות את עולמם, פשוטו כמשמעו. כך זמנם של הילדים בבתי הספר הופך להיות פורה יותר ומעניין יותר.

התפתחות אינדיווידואלית – מכיוון שישנה רמה מסוימת של חופש וגמישות בבחירת הסדנאות, אנו זוכים למערכת חינוך יותר פלורליסטית בה תלמידים שונים זוכים לפתח כישורים שונים. דבר המעשיר לא רק את עולמו של הילד, אלא גם את החברה בכללותה.

שינוי אווירה – לשבת על הכיסא במשך מספר שעות ולשמוע תכנים עיוניים זוהי לא המשימה הכי קלה. לפעמים התלמידים צריכים שינוי אווירה מרענן. הסדנאות המעשירות משתמשות בשיטות הוראה שונות והן משנות את האווירה ושוברות את השגרה. זה מקל על התלמידים ותורם למוטיבציה.

כלים חשובים – סדנאות העשרה הן פעילות מהנה, אך הן גם הזדמנות פז להטמיע בקרב הילדים כלים חשובים ותכונות ערכיות. העולם שלנו זקוק למנהיגים אשר מאמינים בעצמם ומודעים לכוחם להוביל ולחולל שינוי באמצעות השראה ובעזרת שיתוף פעולה. העולם שלנו נזקק לאנשים אשר יקראו תיגר על דפוסי המחשבה הקיימים, יחשבו מחוץ לקופסה ויהיו מוכנים בצורה טובה יותר לאתגרים שעוד מחכים לנו. באמצעות סדנאות העשרה אנו יכולים לעשות זאת.

סדנאות ההעשרה אשר מציעה חברת שרביט הדרכה עונות בצורה יפה על החוסרים של מערכת החינוך ומצליחות לתת לתלמידים כלים רבי ערך באמצעות פעילויות מהנות המחזיקות את תכונות המנהיגות. הסדנאות של שרביט מעניקות לילדים כלים רבי משמעות אשר יכולים לתרום להם בכל תחומי החיים.

message השאירו פרטים 03-902-5553
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!