לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות בישול למבוגרים

יכולות מנהיגות עלולות להיות הכרחיות בכל מקום ובכל מצב, אפילו במהלך בישול בשטח!

סדנת בישול בשטח ייחודית מבית שרביט מנהיגות, המיועדת לכולם ומותאמת לכל שכבת גיל לילדים, למורים, למבוגרים, לבתי ספר, למוסדות, לחברות וארגונים. סדנה חווייתית ומגבשת לבישול שטח ופיתוח יכולות מנהיגות ועבודה קבוצתית. בנוסף לדינמיקות בתקשורת אישית וקבוצתית, הסדנה מפתחת עמידה בזמנים, יצירתיות, ואוכל טעים כמובן!

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553


  נושאי הסדנה:

  • פיתוח חוש מנהיגות
  • בניית כישורים חברתיים
  • טיפוח עבודת צוות
  • עידוד חתירה למטרה
  • יצירת אחריות אישית
  • חיזוק יכול עמידה בזמנים

  מה מרווחים מסדנת בישול

  • קבלת כלים להתמודדות עם הובלת תהליכים
  • שיפור מיומנות בכישורים
  • העלאת ביטחון עצמי גם מחוץ לכיתה
  • פיתוח מיומנות עבודת צוות
  • גירוי ופיתוח חשיבה יצרתית
  • חיזוק האמונה העצמית ותחושת מסוגלות

  סדנאות בישול למבוגרים מהסוג שעליהן אנו מדברים לא נועדו על מנת ללמד אתכם לבשל. נכון, אולי תלמדו כמה דברים ואולי תתנסו במאכלים חדשים, אך זהו רק ערך שולי לעומת הערך האמתי המסתתר בסדנאות הללו. סדנאות בישול הן חוויה מהנה ומעשירה היכולה לחזק את המשתתפים גם ברמת הפרט וגם ברמת הקבוצה. לצד הפעילות המהנה מפיקים מהן ערך מוסף של חיזוק עבודת הצוות, המסוגלות האישית וחבילה שלמה של תכונות מנהיגות חשובות.

  חיזוק תכונות המנהיג הוא דבר בעל ערך לכל אדם. אולי איננו חושבים על מנהיגות במשמעות הנכונה. אנו נוטים לזהות מנהיגות עם מוקדי סמכות ובעלי תפקידים, אך המנהיגות האמתית אינה נובעת מתוך תפקיד, אלא מתוך תכונות אופי אותן אפשר לאמן ולשפר אצל כל אדם. תכונות המנהיגות יכולות להביא לנו ערך רב, גם בחיינו הפרטיים וגם במקומות העבודה. הם מביאים לנו ערך רב בכל תקשורת עם אנשים ובכל צעד שאנחנו עושים.

  אבל איך כל זה קשור לסדנאות בישול למבוגרים? לכאן נכנסת לתמונה חברת שרביט מנהיגות העוסקת בסדנאות פיתוח מנהיגות ומביאה איתה דרכים יצירתיות של לימוד באמצעות חוויה. החברה בנתה קונספט ייחודי שהוא גם טרנדי ומהנה, אך גם מאפשר להפיק ערך מוסף באמצעות חיזוק תכונות המנהיגות.

  סדנאות אוכל למבוגרים

  סדנאות אוכל למבוגרים מוציאים את המשתתפים מסביבת העבודה המוכרת ולוקחות אותם אל פעילות מהנהבחוץ. פעילות בה התפקידים הרשמיים במקומות העבודה לא משחקים תפקיד. כאן כל אחד יכול לבטא את כישוריו ויכולותיו האישיות, ולתרום לעבודת הצוות.

  במהלך הסדנה המשתתפים יכינו ארוחה נהדרת וזו תהיה חוויה ממנה כולם ייהנו. אך הסדנה בנויה כמשימה קבוצתית המוגבלת בזמן. ולצורך עמידה באתגרים על כולם לשלב ידיים ולעבוד בשיתוף פעולה. כל אחד יתרום את חלקו למען השגת המטרה. דבר שיהפוך לחוויה מגבשת הממחישה יותר מכל את כוחו של שיתוף הפעולה.

  הסדנה אולי מוגדרת כסדנת אוכל למבוגרים, אך למעשה זוהי סדנה שמטרותיה הן פיתוח חוש המנהיגות, בניית כישורים חברתיים, טיפוח עבודת צוות, עידוד חתירה למטרה, יצירת אחריות אישית וחיזוק יכולת העמידה בזמנים. היכולות הללו באות לידי ביטוי בסדנה נעימה וחווייתית, סדנה שנוכל לכנות אותה תמימה. אך אם ניקח את היכולות הללו לקונטקסט אחר, וזוהי בדיוק המטרה, נוכל להבין שאלו הן היכולות שאנו רוצים לראות בחיינו ובמקומות העבודה.

  איננו רוצים שהמשתתפים ייקחו עט ונייר ויתחילו לרשום לעצמם כמה הדברים הללו חשובים. אנו רוצים שייהנו מהחוויה עצמה ויגזרו את הקופון. ההשתתפות בסדנה תשפר להם את החשיבה היצירתית. תביא לידי ביטוי כישורים שונים שלא בהכרח באים לידי ביטוי בחיי היום יום, ותחדד אותם. תאפשר להם להתנסות בהובלת תהליכים ותקשורת בין אישית. וכאשר זה קורה, זוכים בהעלאת הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות האישית. התועלות של הסדנה אינן מסתכמות אך ורק בהנאה שהיא מעניקה למשתתפים, הם ייקחו ממנה הרבה דברים להמשך.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!