לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות בישול לילדים

סדנאות בישול לילדים הן הרבה יותר ממה שהן נשמעות. הדבר הראשון שאנו חושבים עליו הוא סדנה מהנה המתקיימת במסגרת חברתית ובמהלכה כולם מבשלים יחדיו ונהנים מהמטעמים. אך האמת שסדנאות בישול לילדים יכולות להיות חוויה מגבשת ובעלת ערך רב, הן לפרט והן לקבוצה. כל זאת בתנאי שאנו יודעים כיצד למנף אותן בצורה הנכונה.

חברת שרביט מנהיגות לקחה את סדנאות האוכל האהובות שכולנו נהנים מהן, ולקחה אותן צעד אחד קדימה. המדריכים של שרביט לוקחים את הפעילות המהנה ומשתמשים בה לצורך הטמעת תכונות מנהיגות וחיזוק שיתוף הפעולה בקבוצה. וזאת כמובן מבלי לגרוע ולו בטיפה בהנאה והכיף שבפעילות.

באמצעות סדנאות הבישול ניתן לטפח תכונות מנהיגותיות חשובות כמו תקשורת בין אישית, עבודת צוות , גירוי ופיתוח החשיבה היצירתית, תחושת המסוגלות והאחריות האישית. וכך הפעילות הופכת לפעילות מעצימה המעלה את הביטחון העצמי ונותנת לילדים כלים מנהיגותיים בעלי ערך.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  נושאי הסדנה:

  • פיתוח חוש מנהיגות
  • בניית כישורים חברתיים
  • טיפוח עבודת צוות
  • עידוד חתירה למטרה
  • יצירת אחריות אישית
  • חיזוק יכול עמידה בזמנים

  מה מרווחים מסדנת בישול

  1. קבלת כלים להתמודדות עם הובלת תהליכים
  2. שיפור מיומנות בכישורים
  3. העלאת ביטחון עצמי גם מחוץ לכיתה
  4. פיתוח מיומנות עבודת צוות
  5. גירוי ופיתוח חשיבה יצרתית
  6. חיזוק האמונה העצמית ותחושת מסוגלות

  סדנאות אוכל לילדים

  אז כיצד בעצם לוקחים את הפעילות והופכים אותה לסדנת מנהיגות? המדריכים של שרביט עושים זאת בצורה ייחודית. ראשית הם מוסיפים אתגר לסדנה, כמו אלמנטים תחרותיים והצורך לעמוד במסגרת זמנים. וכאשר רוצים לעמוד באתגר ומסגרת הזמן, המוצא היחידי הוא שיתוף פעולה. אין צורך שנסביר לילדים על שיתוף פעולה כאשר הם יכולים להיווכח לבד שזוהי הדרך הטובה ביותר. אנו רק צריכים לתת להם את ההכוונה הנכונה, וכך בדיוק זה נעשה בסדנה.

  הילדים יוצאים מסביבת הלימוד אל המרחבים הפתוחים ושם הם משתתפים בפעילות. במהלכה נוצרת דינמיקה קבוצתית בה על כולם לעבוד יחדיו ולשתף פעולה. ועל מנת להשיג זאת עליהם לחדד את יכולות התקשורת הבין האישית , לשפר את הכישורים האישיים ולהוביל תהליכים. הילדים המשתתפים בסדנה באים במגע עם כל קשת הצבעים של תכונות המנהיגות.

  סדנת אוכל לילדים מעניקה לילדים ערך רב. ערך הבא לידי ביטוי בתור כלים שימושיים במערכת החינוך ובחיים בכלל. הילדים מקבלים כלים המסייעים להם בהובלת תהליכים. הם מפתחים את כל המיומנויות הדרושות לעבודת צוות. מסגלים דפוסי חשיבה יצירתית המאפשרים להם לפתור בעיות מורכבות ונהנים מתחושת ביטחון ומסוגלות.

  סדנאות אוכל לילדים זוכות לביקורות חיוביות, מצד תלמידים, אנשי הוראה ואפילו הורים. כל המשתתפים נהנים מהסדנה ויוצאים ממנה מחוזקים כקבוצה וכפרטים. בתי ספר רבים כבר אימצו את הפעילות בתור פעילות גיבוש ואמצעי להנחלת כישורי המנהיגות לילדים. מנהיגות היא אחד הכלים החשובים ביותר שאנו יכולים להעניק לילדינו. זהו הכלי שמאפשר להם להתמודד עם כל אתגרי החיים, עם הנעלם הגדול של אתגרי המחר. איננו יכולים לחזות את אתגרי המחר בעולם של חוסר וודאות, אך אנו יודעים בוודאות שבכל אתגר יש צורך בשיתוף פעולה, תקשורת טובה ויצירתיות עם מחשבה מחוץ לקופסה. זה מה שאנחנו באמת רוצים לתת לילדים בחינוך. את זה לא נוכל לעשות אך ורק באמצעות ידע עיוני בכיתות הלימוד.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!