לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות בישול לחברות

יכולות מנהיגות עלולות להיות הכרחיות בכל מקום ובכל מצב, אפילו במהלך בישול בשטח!

סדנת בישול בשטח ייחודית מבית שרביט מנהיגות, המיועדת, לבני נוער ולמורים ומותאמת לצרכים שלהם, הינה סדנה חווייתית ומגבשת לבישול שטח ופיתוח יכולות מנהיגות ועבודה קבוצתית. בנוסף לדינמיקות בתקשורת אישית וקבוצתית, הסדנה מפתחת עמידה בזמנים, יצירתיות, ואוכל טעים כמובן!

נושאי הסדנה:

 • פיתוח חוש מנהיגות
 • בניית כישורים חברתיים
 • טיפוח עבודת צוות
 • עידוד חתירה למטרה
 • יצירת אחריות אישית
 • חיזוק יכול עמידה בזמנים

מה מרווחים מסדנת בישול

 • קבלת כלים להתמודדות עם הובלת תהליכים
 • שיפור מיומנות בכישורים
 • העלאת הביטחון עצמי
 • פיתוח מיומנות עבודת צוות
 • גירוי ופיתוח חשיבה יצרתית
 • חיזוק האמונה העצמית ותחושת מסוגלות
 • אוכל טעים וחוויה מהנה!

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  סדנאות בישול לחברות הן פעילות מהנה המתאימה מאוד לקבוצות של עובדים. ניתן להתאים אותן לכל חברה עסקית, לכל צוות ובכל גיל. זוהי תהיה חוויה מהנה ושוברת שגרה. חוויה שבה כל חברי הצוות יוכלו להתנסות בהכנת האוכל בתנאי שטח ולאחר מכן סעודה יחדיו. אך סדנאות הבישול הן הרבה יותר מפעילות מהנה, זהו כלי לשיפור תכונות המנהיג.

  כל חברה המעסיקה עובדים מחפשת אחר פעילויות מעניינות עבור העובדים. כמובן שהמטרה אינה ”להרוג זמן“. החברה שלכם אינה סובלת משעמום. המטרה היא לשפר את יכולות העובדים. מנהלי החברה משקיעים משאבים רבים בפעילויות לעובדים, והם מצפים לקבל ערך מאותן הפעילויות. ואיזה ערך יותר גדול יש מאשר לחזק את יכולות המנהיגות של העובדים ועבודת הצוות?

  כמה פעמים הסתכלתם על העובדים שלכם והרגשתם את חוסר שיתוף הפעולה, את מאבקי האגו, את חוסר יכולת ההקשבה וכל הדברים שפשוט הורגים את היצירתיות ומחלישים את הארגון. בכל ישיבת צוות אמרתם שאתם מצפים לשיתוף פעולה, אך הדברים לעולם אינם מקבלים ביטוי מעשי. אתם חולמים לראות את העובדים שלכם משלבים ידיים למען מטרות, מגייסים את כל היכולות האישיות והופכים לצבא בלתי מנוצח הלוקח את הארגון למעלה.

  עוד יום כיף לעובדים לא יביא לכם את זה אם לא תבנו אותו בצורה הנכונה. כאן בדיוק נכנסת לתמונה חברת שרביט מנהיגות. החברה לקחה את טרנד הבישול הפופולרי והמוצלח, והפכה אותו לקונספט עבור סדנאות מנהיגות הנוגעות בדברים האמתיים ויכולות לחולל שינוי תפיסתי. באמצעות הסדנה החברה מנחילה לעובדים תכונות מנהיגותיות חשובות. התכונות שמתחדדות ומתחזקות במהלך הסדנה, יהיו שם גם אחר כך. כלומר הן יבואו לידי ביטוי במהלך שגרת היום בעבודה ויעזרו לכם להביא את השינוי שעליו חלמתם.

  סדנאות אוכל לחברות

  סדנאות אוכל לחברות הן רעיון מעולה לצורך גיבוש הצוות. הן יתרמו למוטיבציה של העובדים ויביאו שינוי גם בטווח הארוך. משתתפי הסדנה יקבלו כלים להתמודדות עם הובלת תהליכים בחברה, ישפרו מיומנויות, יפתחו את החשיבה היצירתית, תחושת הביטחון והמסוגלות.

  הסדנה שמה דגש על הערכים הללו, אך היא מנתקת אותם מהקונטקסט של מקום העבודה. היא מובילה את העובדים הללו באופן טבעי אל המסקנות הנכונות, באמצעות פעילות יצירתית מהנה. פעילות הנערכת בסביבה בלתי מאיימת. העובדים ייהנו מהפעילות וירצו לעמוד במשימות. ממש כמו כל פרויקט בחברה, גם כאן יש לוח זמנים. ובדיוק כפי שעל העובדים לשתף פעולה לצורך עמידה בלוח הזמנים והשגת המטרות בעבודה – זה מה שיידרש על מנת לעמוד במשימות הבישול.

  מה שנראה כמו סדנת אוכל מהנה ולא יותר, הוא בסופו של דבר כלי לפיתוח המנהיגות. כלי המחזק את הקשרים החברתיים ומעודד את עבודת הצוות. זוהי סדנה המעודדת חתירה למטרה ומאפשרת לכל אחד לבטא את יכולותיו האישיות במסגרת הקבוצה, תוך כדי לקיחת אחריות אישית ועמידה בלוחות זמנים. העובדים יראו כי שיתוף הפעולה והתקשורת מביאים להם תוצאות והנאה גדולה, באופן טבעי הם גם ירצו ליישם זאת במקום העבודה.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!