לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות בישול לבתי ספר

סדנת בישול ייחודית ומהנה מבית שרביט מנהיגות המותאמת במיוחד לבתי ספר לפי גיל ושכבה, הסדנה משלבת פעילות גיבוש, חוויה, כיף עם יצירתיות, אחריות, מנהיגות ועמידה בזמנים. וכמובן אוכל טעים!

נושאי הסדנה:

 • פיתוח חוש מנהיגות
 • בניית כישורים חברתיים
 • טיפוח עבודת צוות
 • עידוד חתירה למטרה
 • יצירת אחריות אישית
 • חיזוק יכול עמידה בזמנים

מה מרווחים מסדנת בישול

 • קבלת כלים להתמודדות עם הובלת תהליכים
 • שיפור מיומנות בכישורים
 • העלאת ביטחון עצמי גם מחוץ לכיתה
 • פיתוח מיומנות עבודת צוות
 • גירוי ופיתוח חשיבה יצרתית
 • חיזוק האמונה העצמית ותחושת מסוגלות

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  קצת על סדנת הבישול לבתי ספר של שרביט מנהיגות

  סדנאות בישול הן דרך מהנה לגבש קבוצות תלמידים. הן מביאות איתן פעילות שיש בה גם יצירה וגם הנאה. מאפשרות לתלמידים לנקות את הראש מהלחצים של בית הספר, להתגבש כקבוצה וללמוד דברים חדשים בצורה יוצאת דופן. במהלך הסדנה התלמידים יבשלו בשטח וייהנו מארוחה מעשה ידם.

  סדנאות בישול לבתי ספר לא נועדו על מנת להעניק לילדים מקצוע חדש. נכון קצת כישורי בישול לא יזיקו לאף אחד, אך הדגש כאן הוא על פיתוח המסוגלות האישית, בניית הביטחון ושיפור עבודת הצוות ויכולות התקשורת החברתית. במילה אחת – מנהיגות.

  סדנאות בישול לבתי ספר הן דבר יוצא דופן וחדשני, ובהחלט משב רוח מרענן למערכת החינוך. בתי הספר מתמודדים עם אתגרים רבים, אך האתגר האמתי הוא כיצד להעניק חינוך ערכי לילדנו וכיצד לתת להם את הכלים להתמודד עם האתגרים של המחר, להשתלב בחברה ולבנות חברה טובה יותר באמצעות הובלת שינוי. וזוהי בעצם הסיבה מדוע אנו צריכים לחזק את המנהיגות בבתי הספר. זוהי הדרך שלנו להקנות לילדים את ארגז הכלים שלו הם זקוקים.

  חברת שרביט מנהיגות, המרבה לעסוק בפיתוח מנהיגות באמצעות סדנאות חווייתיות, בנתה עבורנו סדנה חדשה באמצעותה ניתן לפתח את הכישורים הללו. הסדנה רלוונטית לרוח התקופה בתכניה ופעילותיה, והיא שמה דגש גדול על הנאה. היא אינה מעמיסה על התלמידים עוד תכנים לימודיים, היא דווקא עושה זאת בצורה משחררת, אך למרות הכל יעילה במיוחד. וזוהי החדשנות הגדולה של תפיסת הלימוד באמצעות חוויה.

  סדנאות אוכל לבתי ספר

  סדנאות אוכל לא באו לשפר את כישורי הטבחות של הילדים. הן לא באו ללמד אותם את סודות האפייה הצרפתית או נפלאות המטבח הסיני. הן באו לפתח ולחדד תכונות מנהיגותיות באמצעות החוויה המשותפת של בישול יחדיו. סדנת הבישול בנויה כמשימה המוגבלת בזמן ודורשת עבודת צוות.

  אם תלמידי בתי הספר ילמדו להכין משהו חדש, זהו רק בונוס המתווסף לרווח האמתי של הסדנה, רווח שהוא קבלת כלים להתמודדות עם הובלת תהליכים, שיפור מיומנויות עבודת צוות ותקשורת, פיתוח החשיבה היצירתית, שיפור האמונה העצמית, הביטחון ותחושת המסוגלות. אלו הם עקרונות הבאים לידי ביטוי בדמות משימת בישול קבוצתית, ואותם התלמידים משפרים.

  כאשר מתחילים לבשל יחדיו, ונדרשים לעמוד במשימה המוגבלת בזמן, פתאום מבינים שללא שיתוף פעולה זוהי משימה בלתי אפשרית. זוהי אינה תחרות אישית, אלא תחרות קבוצתית. כך שכאן כל אחד יכול לבטא את יכולותיו האישיות למען הצלחת הקבוצה. ובשביל שזה יתקיים יש צורך בעבודת צוות ותקשורת טובה בין חברי הקבוצה. זה מה שהילדים צריכים בשביל להצליח במשימה, לא כישורי בישול אלא כישורי הקשבה, הבנה ותקשורת אחד עם השני. ככל שהתלמידים ישפרו את היכולות הללו, כך הם יתחזקו בתור קבוצה וינצחו במשימה.

  באמצעות סדנאות בישול לבית ספר הילדים יכולים ללמוד זאת בצורה המהנה והיעילה ביותר.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!