לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

סדנאות בישול בטבע

תארו לכם יום אחד שבו כל צוות העובדים, או אולי קבוצת התלמידים, עוזבת את כל ענייני השגרה ושמה אותם בצד. ובמקום זה הם יוצאים אל המרחבים הפתוחים ועוברים סדנת בישול בטבע. זה ייתן להם הזדמנות להתאוורר ולנקות את הראש. זה יוסיף למוטיבציה שלהם ויחזק אותם. אך זהו רק קצה המזלג של סדנאות בישול בטבע. אל תחשבו שמדובר בבזבוז זמן, זוהי ההשקעה הטובה ביותר עבור הזמן שלכם.

אז מה הן סדנאות בישול בטבע ומה הערך שלהן?

אולי נתחיל בלהגדיר מה הן לא. ובכן, סדנת בישול מהסוג שעליו אנחנו מדברים היא אינה סדנה שנועדה להקנות מיומנויות בתחום הבישול ובטח שאינה פונה לקהל בשלנים מקצועי. יתכן שהמשתתפים ילמדו בה דבר אחד או שניים על בישול, אך זה יבוא בעיקר מהעבודה המשותפת עם חבריהם ולא ממדריכי הקבוצה. שיפור יכולות הבישול בתנאי שדה הוא אינו המטרה של הסדנה.

סדנאות בישול בטבע שמות לעצמן למטרה את חיזוק הפרט וחיזוק הקבוצה באמצעות חידוד תכונות המנהיגות. הן לוקחות את תכונות המנהיגות החשובות ביותר ויוצרות סביבה נעימה בה ניתן לתרגל ולחזק את התכונות הללו באמצעות חוויה. יש לציין חוויה כיפית מלאה בצחוק ואינטראקציות חברתיות, ובסופה גם ארוחה טעימה. זהו חלק בלתי נפרד מהקונספט.

העיקרון המיושם כאן הוא לימוד באמצעות חוויה, זאת בשונה מלימודים עיוניים. כאן המשתתפים נקלעים לתוך סיטואציה המחייבת אותם להביא לידי ביטוי תכונות מנהיגות על מנת להצליח במשימות משחקיות מתגמלות. ובכך אנו יוצרים מיקרוקוסמוס בטוח ונעים שבו ניתן לאמן ולחזק את אותן התכונות. כאשר המטרה שלנו היא שהמשתתפים יצאו מחוזקים ובעלי כלים אותן ניתן לבטא גם בתחומים אחרים.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  סדנאות אוכל בטבע

  סדנאות אוכל הן אינן דבר חדש, ורבים גם משתמשים בהן בתור פעילות גיבוש. אך לאחרונה חברת שרביט מנהיגות, העוסקת בפיתוח מנהיגות באמצעות סדנאות, לקחתה את הקונספט המוצלח ויצקה לתוכו ערך חינוכי.

  באמצעות סדנאות הבישול בטבע הם מצליחים להעניק למשתתפים כלים פרקטיים לצורך התמודדות עם הובלת תהליכים, תוך כדי שיפור המיומנויות האישיות ויכולות העבודה בצוות. הפעילות בסדנה מעשירה ומעצימה ברמת הפרט, וגם ברמת הקבוצה. היא מחזקת אצל כל אחד את הביטחון העצמי ואת תחושת המסוגלות האישית שלו, כמו גם את החשיבה היצירתית. וברמה הקבוצתית הסדנאות תורמות לשיפור התקשורת, חיזוק שיתוף הפעולה וחתירה משותפת למטרה תוך כדי לקיחת אחריות אישית ועמידה בלוחות זמנים.

  סדנאות בישול בטבע יכולות להתאים מאוד לגיבוש קבוצות עובדים ותלמידים, כמו גם כל קבוצה אחרת. הן מחזקות את הפרט ואת הקבוצה בכללותה והן משפרות תכונות מנהיגות בעלות ערך גם מחוץ לפעילות. זוהי דרך לחולל שינוי חיובי ולתרום למען ההצלחה האישית והארגונית, ועל הדרך נהנים מכל רגע.

  הסדנאות כבר זוכות להצלחה רבה. הן מיושמות בבתי ספר, חברות הייטק וארגונים פרטיים וציבורים מתחומים שונים. הן מתאימות לכל הגילאים.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!