לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

משחקי מנהיגות

מנהיגות, אותה התכונה בעזרתה ניתן להניע אנשים לעבר מטרות; אותו האומץ לצאת נגד דפוסי המחשבה המקובלים ולהציע אלטרנטיבות; היכולת לקחת אחריות ולהוביל לשינוי, היא דבר חשוב ומועיל. כמובן זוהי אינה תכונה מולדת, אלא כישרון אותו ניתן וחשוב לפתח. היכולת להנהיג יכולה לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים של חיי הפרט והכלל והיא הכוח המניע מאחורי התארגנויות חברתיות, יוזמות עסקיות או כל ניסיון להשפיע ולשנות את דעת הקהל. גם הפרט, האדם שפיתח ואימן את כישורי המנהיגות שלו, מרוויח מפיתוח תכונות המנהיג, אך גם הכלל מפיק מכך תועלת. הילדים והנוער של היום הם המנהיגים של המחר. הם האנשים אשר ישתלבו בתפקידים שונים, במערכת החינוך, באקדמיה, בשוק העבודה, בצבא ובפוליטיקה וחשוב לטפח אצלם את כישורי המנהיגות. ניתן לעשות זאת באמצעות סדנאות המשלבות משחקי מנהיגות. אז מהם משחקי מנהיגות, כיצד הם מתבצעים והיכן ניתן למצוא סדנאות עם משחקי מנהיגות?

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  מהם משחקי מנהיגות

  משחקי מנהיגות הם בעצם הפעלות חווייתיות המותאמות לילדים ובני נוער. מטרת ההפעלות היא ללמד את הילדים תכונות של מנהיגות תוך כדי משחקים כייפים. הפעלות חווייתיות הן חלק חשוב בתהליך החינוך והן מאפשרות לילדים ולבני הנוער להפנים את המסרים החינוכיים בצורה עמוקה, מתוך חוויה ולאו דווקא מתוך לימוד חומר עיוני.

  מנהיגות היא אינה תכונה אחת, למעשה היא מכלול של תכונות אשר מאפיינות את המנהיג. משחקי מנהיגות מאפשרים להעביר את התלמידים תהליך לימודי הנוגע בתכונות שונות של המנהיג.

  משחקי מנהיגות יוצרים מיקרו קוסמוס בו ישנן משימות שונות אשר לצורך ביצוען על כל אחד להביא תכונות של מנהיגות אל תוך המשחק. מיקרו קוסמוס זה משול לסיטואציות אחרות בחיים בהם נדרש מנהיג ונדרשות אותן התכונות אשר הילדים זוכים לתרגל היום במשחקים. לדוגמה משימות קבוצתיות דורשות שיתוף פעולה של כולם, עבודה משותפת לצורך השגת המטרה, אך גם יוזמה וכיווני מחשבה על מנת למצוא את הדרך למלא אחר המשימה. ולבסוף היכולת להנהיג את האנשים, במקרה הזה שאר משתתפי המשחק, ולהניע אותם בדרך לביצוע מוצלח של המשימה.

  הפעלות מנהיגות בשרביט

  שרביט, כחברה הרואה בילדים ובבני הנוער את דור המנהיגים של המחר, מפעילה מסחר סדנאות והפעלות להטמעה ושיפור תכונות המנהיג בקרב הדור הצעיר. אנו בחרנו להתמקד בסדנאות חוויתיות המשלבות משחקי מנהיגות, על מנת להנחיל לילדים ולנוער את אותן תכונות חשובות אשר יסייעו להם להשתלב בחברה כמובילי דעת קהל ואנשים המסוגלים לחולל שינוי, כל אחד בתחומו. הסדנאות המוצלחות של שרביט משפרות את התקשורת הבין אישית, מלמדות חשיבה מחוץ לקופסה ומעניקות לילדים אוסף של תכונות השוות זהב בעולם האמתי.

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!