לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

ימי גיבוש לילדים

ימי גיבוש לילדי הם דבר מאוד חשוב, הגיבוש והקשרים החברתיים הנרקמים בו הם בעלי ערך רב עבור הילדים ובסופו של דבר משפיעים על כל התנהלותם ואף הישגיהם בלימודים. ימי גיבוש לילדים הם דבר בעל ערך ומומלץ להשתמש בכלי זה במערכת החינוך, בתנועות הנוער או בכל מסגרת אחרת בה שוהים יחדיו הילדים.

ימי גיבוש לילדים הם פעילות חשובה ומומלצת; ניתן לקיים אותם בתחילת השנה בבתי הספר או אפילו במסגרת פעילויות המתקיימות בשעות הפנאי, כמו למשל בימי הולדת.

גיבוש בעל ערך מוסף

ימי גיבוש לילדים הם תמיד הנאה גדולה עבור הילדים. הם מאפשרים לילדים לשבור את השגרה, לשחק קצת ולהשתולל עם חברים מגוון הפעלות ומשימות. כך הם מכירים אחד את השני ויוצרים את הקשרים החברתיים. כאשר זוהי המטרה העיקרית, כמעט כל משחק והפעלה ישיגו את המטרות הללו. אך האם להסתפק בזה?

אנו בשרביט מאמינים שניתן להפיק יותר מימי גיבוש לילדים. ההפעלות והמשחקים צריכים להיות מהנים, אך הם יכולים לתת ערך מוסף עבור הילדים. זאת כמובן בתנאי שתוכננו בקפידה על ידי אנשי חינוך. לצד גיבוש ורכישת מיומנויות חברתיות ניתן לקבל מיום הגיבוש הרבה יותר.

ימי גיבוש לילדים יכולים להיות הזדמנות נהדרת ללמד את הילדים עבודת צוות מהי, וכמו כן להעניק להם כלים חשובים להמשך דרכם. במקום סתם פעילויות תחרותיות, כפי שאנו בדרך כלל רואים בימי גיבוש, ניתן להשתמש במשחקים והפעלות המחייבים עבודת צוות ושיתוף פעולה. הילדים יבינו שכאשר הם רוצים לנצח, כלומר להשיג את מטרות המשימה, עליהם לעבוד יחדיו בכוחות משותפים. שיתוף פעולה ועבודת צוות אלו הם ערכים חשובים, אך לא היחידים שניתן להנחיל לילדים במהלך יום גיבוש. ניתן גם ללמד אותם לחשוב מחוץ לקופסה, לחזק את הביטחון העצמי ולטעת בהם ניצני מנהיגות.

יום גיבוש כפעילות בריאה

לצערנו הרב, לצד היתרונות הרבים של העולם המודרני והטכנולוגיה שהוא מביא איתו, לפעמים התוצאה היא ילדים שמתעניינים רק במשחקי המחשב והרשתות החברתיות בטלפונים הסלולריים. הילדים הולכים ומתרחקים ממשחקי חברה ומפעילות גופנית. יום גיבוש לילדים מאפשר לילדים לגלות שניתן גם ליהנות מפעילויות חברתיות שאינן דורשות משחקי מחשב, טאבטלטים או טלפונים ניידים. הם משפרים את המיומנויות החברתיות וגם משלבים את הילדים בפעילות גופנית. זהו אמנם לא חייב להיות יום ספורט, אך היציאה אל המרחבים עושה את שלה ובהחלט ניתן לשלב הפעלות בעלות אופי ספורטיבי במידה זו או אחרת.

ימי גיבוש עם שרביט

ארגון ימי גיבוש לילדים הוא דבר מורכב אשר מחייב תכנון וחשיבה. מצד אחד אנו צריכים לתכנן את ההפעלות השונות, הפעלות אשר יעסיקו ויבדרו את הילדים, אך גם יתנו להם ערך של ממש. זוהי עבודה לאנשי חינוך. ההיבט השני של ארגון ימי גיבוש לילדים הוא ההיבט הלוגיסטי. פעילויות אלו מתקיימות בדרך כלל מחוץ לכיתות הלימוד, כמו למשל בחצר בית הספר או בגנים ציבוריים. הדבר דורש קצת תכנון לוגיסטי – צריך להתאים את ההפעלות לתנאי הסביבה, לוודא שהילדים שותים מים, חובשים כובעים להגנה מפני השמש ואולי גם משהו לאכול. גם בטיחות הילדים היא דבר שצריך לקחת בחשבון.

ימי גיבוש והפעלות לילדים הם המומחיות שלנו. אנו מארגנים ימי גיבוש מהנים ומועילים. הילדים חוזרים מרוצים ורוכשים באותה ההזדמנות כלים שימושיים לחיים.

רוצים יום גיבוש אצלכם? צרו קשר!

message השאירו פרטים 03-902-5553
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

    ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
    רוצים שנחזור אליכם?

      מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!