לרכישת הספר המנהיגות שבך לחצו כאן. קוד קופון "מנהיגותשבך"

  

תפריט צרו קשר התקשר ווצאפ
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

חברת הפעלות לבית ספר

זוהי אינה קלישאה להגיד שהילדים בבתי הספר הם העתיד של החברה והמדינה שלנו. היום הם ילדים, אך בעוד כמה שנים הם יהיו חיילים ואחר כך סטודנטים; יהיו חלק מהכוח הכלכלי של המשק; ישתלבו במשרות שונות; ישתלבו בתחומי החינוך והמחקר; ייקחו או לא ייקחו חלק בפעילויות חברתיות או פוליטיות ויעצבו את פני המדינה. לכן חשוב לנו להשקיע בחינוך הילדים. בעזרת השקעה בחינוך נוכל לעזור לילדים להגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם – לכל אחד ישנו פוטנציאל אישי ויחדיו, כאשר משלבים כוחות זהו הפוטנציאל של החברה והמדינה.

מערכת החינוך עושה כל שביכולתה ללמד ולחנך את הילדים על מנת לתת להם את ארגז הכלים לחיים, זה שיאפשר להם להגשים את מלוא הפוטנציאל. אך מערכת החינוך מקדישה את רוב האנרגיה להוראת מקצועות הלימוד. מקצועות הלימוד הם דבר חשוב מאוד, אך אין בהם די. על מנת להשלים את החוסרים של מערכת החינוך ניתן להיעזר בחברת הפעלות לבית ספר.

חברת הפעלות לבתי ספר יכולה לעזור בתכנון, בנייה והוצאה לפועל של מגוון פעילויות חינוכיות. פעילויות אשר מעשירות את תכנית הלימודים וגם תומכות ומסייעות. בעזרת השירותים של חברת הפעלות לבתי הספר ניתן לקיים פעילויות גיבוש, הרצאות, סדנאות ותכניות תל”ן.

הפעלות גיבוש

בתי הספר הם לא רק מסגרת חינוכית הם גם מסגרת חברתית חשובה מאוד בה הילדים יבלו במהלך 12 שנות הלימוד. ולכן חשוב מאוד שיהיו מגובשים; קבוצה מגובשת יוצרת סביבה נעימה ותומכת, מגדילה את שיתוף הפעולה ותורמת לילדים גם בשיפור כישוריהם החברתיים וגם תורמת להצלחה בלימודים. חברת הפעלות לבתי ספר בונה פעילויות גיבוש בהתאמה לשכבת הגיל.

לקריאה אודות הפעלת גיבוש

הרצאות לבתי ספר

כאשר אנו רוצים להרחיב אופקים ולהעניק השראה אנו יכולים לערוך הרצאות עבור התלמידים. חשוב מאוד להעשיר את התלמידים גם בתכנים שאינם קשורים באופן ישיר לתכנית הלימודים, אך יכולים לתרום להתפתחותם האישית של הילדים. ישנן הרצאות בנושאים שונים וניתן להתאימן לכל שכבת גיל בהתאם לתחומי העניין שלהם.

לקריאה אודות הרצאות 

סדנאות ותכניות תל”ן

הוראת מקצועות הלימוד אינה מספיקה, היא אינה נותנת לילדים את כל הכלים שיצטרכו בחיים, היא נותנת להם בעיקר ידע. אך ערכים ותכונות יש לעצב ולהטמיע בקרב הילדים והדרך הכי טובה היא באמצעות סדנאות ותכניות תל”ן. סדנאות אלו מאפשרות לנו לתת לתלמידים כלים חשובים אשר ישלימו את החוסרים של החינוך הפורמלי ויאפשרו לילדים להתמודד טוב יותר עם אתגרי החיים.

הפעלות לבתי ספר הן נושא רציני שאין לזלזל בו. חשוב שאלו יהיו הפעלות מהנות אך אסור לנו לשכוח את המטרה החינוכית. לכן חשוב לבחור בחברת הפעלות לבתי ספר המורכבת מאנשי חינוך מנוסים, למדו חינוך, נשמו חינוך ועוסקים בחינוך. רק להם יש את הכלים המתאימים לבניית סדנאות אפקטיביות.

לקריאה אודות סדנאות לבתי ספר


התקשרו עכשיו 03-902-5553
 ווצאפ
רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!