תפריט צרו קשר התקשר ווצאפ
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

הרצאות לתלמידים

תקופת בית הספר היא תקופה חשובה מאוד עבור התלמידים. זוהי התקופה שבה הם מתפתחים בכל הבחינות וגם רוכשים השכלה. בתי הספר הם לא רק המקום אשר ילמד את הילדים את המתמטיקה, הגאוגרפיה, האנגלית ושאר מקצועות הלימוד. התפיסה הנכונה עבור בית ספר צריכה להיות מקום אשר מכין את הילדים לעתיד. מקצועות הלימוד הם חלק חשוב ובלתי נפרד מעבודת ההכנה שאנו עושים בבתי הספר, אך זוהי אינה התמונה המלאה. עלינו לחפש אחר הכלים הנוספים אשר ניתן להעניק לילדים במסגרת מערכת החינוך, מעבר למקצועות הלימוד. את זה אנו יכולים לעשות בין היתר באמצעות הרצאות לתלמידים.

הרצאות לתלמידים הן הזדמנות מעולה להשתחרר קצת מהלחץ של תכנית הלימודים, אך להישאר בקו החינוכי, כלומר לעצם קיומן יש ערך מעבר לנושא ההרצאה. אמנם אלו הם אינם תכנים הקשורים ישירות לתכנית הלימודים, אך באמצעות הרצאות לתלמידים אנו בהחלט יכולים לחנך את הילדים ולתת להם כלים אשר יסייעו להם בחייהם, גם בטווח המיידי וגם בטווח הרחוק. 

במהלך תקופת הלימודים הילדים מתמודדים עם שינויים רבים וגם אתגרים שונים, בן אם במישור האישי, במישור החברתי, המשפחתי או הבית ספרי. אתגרים תמיד היו ותמיד יהיו, והם גם ילוו את התלמידים לחייהם הבוגרים. איננו יכולים בכלל לחזות את האתגרים איתם יאלצו להתמודד בעתיד ולכן עלינו להעניק להם את הכלים אשר יאפשרו להם להתמודד עם כל אתגר וכל מכשול אשר יעמוד בפניהם. את הכלים אנו יכולים להעניק במסגרת הרצאות הנוגעות בתחומם הרלוונטיים לעולמם של התלמידים ונותנות את הכלים הנכונים להתמודדות.

בעזרת הרצאות לילדים אנו יכולים לגרום להם להאמין בעצמם, לחזק את תחושת המסוגלת האישית וגם להעניק להם את המוטיבציה להשיג יעדים. אלו הן תכונות או יכולות חשובות מאוד אשר התועלת מהן נקטפת בשני אופנים, גם במיידי בעודם תלמידים במערכת החינוך, וגם בחייהם הבוגרים. הרצאות טובות מציתות אש בעיניים  של התלמידים ופותחן עבורם עולם חדש של אפשרויות.

ההרצאות של שרביט הדרכה

הרצאות לתלמידים יכולות לעסוק בנושאים שונים ובכך לפתוח את הילדים לכיוונים ואופקים חדשים אשר ישפיעו על חייהם בעתיד. אך על מנת להצליח להגיע לעולמם של הילדים וליצור חיבור בינם לבין נושא ההרצאה יש צורך בבניית הרצאה המותאמת במיוחד עבורם, מדברת בגובה העיניים וגם כזו המעניקה להם חוויה נעימה ומהנה. הרצאות לתלמידים הן עוד אספקט של תחום החינוך ויש להתייחס אליהן במלוא הרצינות. ההרצאות המוצלחות ביותר הן אלו אשר מעניקות כלים משמעותיים לחיים ומקנות ערכים ותכונות אופי חשובים. אלו יכולות להיות הרצאות העוסקות בתכונות מנהיגות; הרצאות העוסקות במוטיבציה, רטוריקה ואולי אפילו הרצאה על אושר. אצלנו בשרביט מתמחים בחינוך והדרכות ואנו יודעים להתאים הרצאות לכל קהל – הרצאות מעצימות אשר פוגעות בול במטרה.

>> הרצאות לבתי ספר


התקשרו עכשיו 03-902-5553
 ווצאפ
רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!