תפריט צרו קשר התקשר ווצאפ
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

הרצאות לבתי ספר

העולם שלנו, החברה שבה אנו חיים, עוברים שינויים בקצב מסחרר. כל יום מביא איתו שינויים ואתגרים חדשים, הן ברמה האישית והן ברמה של החברה בה אנו חיים. אך מה אנחנו עושים בשביל להכין את הילדים שלנו לאתגרים שמחכים להם?

מערכת החינוך מעניקה לילדים ידע רב וכלים שימושיים להמשך החיים. אך לא כל התשובות נמצאות במקצועות הלימוד. יש גם צורך לתת לילדי בית הספר גם כלים אשר יאפשרו להם להתמודד עם נושאים שלא נלמדו, עם דברים חדשים, עם סיטואציות חברתיות ועם שינויים. אך כיצד נעשה זאת?

לצד מקצועות הלימוד עלינו לשלב תכנים נוספים אשר יעניקו ממד נוסף למערכת החינוך. ניתן להוסיף אותם בצורה נקודתית, כמו למשל בעזרת שילוב של הרצאות לבתי ספר. זוהי הדרך שלנו להעשיר את עולמם של ילדי בית הספר ולהעניק להם כלים מעצימים ומרחיבי אופקים.

שילוב הרצאות לילדים לבתי הספר לצד תכנית הלימודים הרגילה מעניק ערך מוסף, לא רק לתלמידים אלא למערכת החינוך בכללותה. ההרצאות מאפשרות לשנות אווירה, לפתח כיווני מחשבה חדשים ולהכניס אווירה מרעננת אל תוך מערכת החינוך. הרצאות לבתי הספר מדברות אל התלמידים בגובה העיניים, על תחומים הרלוונטיים לעולם האישי והחברתי של הילדים. כך התלמידים זוכים בחוויה בית ספרית עשירה ומעניינת יותר. כך, וגם בזכות הכלים המעצימים, אנו מסייעים לתלמידים להשתלב טוב יותר במערכת החינוך וגם בחיים עצמם.

התחומים אותם אנו מחזקים

במהלך הלימודים בבית הספר, לצד התכנים הלימודיים, זוהי גם זירה של התרחשויות חברתיות המושפעות מאופי הילד וגם משפיעות על אופי הילד. האינטראקציה החברתית נמשכת כל ימי חיינו, אך שלב הילדות בבית הספר הוא אחד השלבים הקריטיים. אך מי בעצם מכין את הילדים למצבים החברתיים השונים בהם הם נתקלים ואיתם הם מתמודדים. מי נותן להם את הכלים להתמודדות זו. התשובה אינה נמצאת בשיעורי החשבון, ההיסטוריה או האנגלית. באמצעות הרצאה לבתי ספר ניתן לגעת גם בנקודות חשובות אלו וללמד את הילדים על מניעי ההתנהגות האנושית. כך הם זוכים להיות מודעים יותר למעשיהם ולמעשי הזולת וללמוד כיצד להתמודד עם סיטואציות חברתיות בצורה טובה יותר. הרצאה שכזו נותנת לילדים כלים שימושיים רב ערך, גם בהווה וגם בעתיד.

וזהו רק קצה הקרחון, באמצעות הרצאות לבתי ספר ניתן לחזק תכונות חשובות בקרב הילדים; ניתן לפתח אצלם את תחושת המסוגלות האישית הכל כך חשובה ואת המוטיבציה למימוש יעדים אישיים.

לסיכום, הרצאות לבתי הספר הן כלי רב עצמה, אך חשוב לבנות אותן בצורה הנכונה. יש להתאימן לקהל של ילדי בית הספר ולדבר איתם בגובה העיניים על מנת ליצור תחושת אמפתיה והזדהות עם נושא ההרצאה. כאשר זה נעשה נכון ההרצאות יכולות להיות חוויה מהנה מאוד ואפילו משולבת בהומור, ומצד שני מלאה בתוכן מעשיר ומעצים.


התקשרו עכשיו 03-902-5553
 ווצאפ
רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!