לוגו שרביט
menu phone menu
close
instagram פייסבוק יוטיוב
close
אנגלית \ English
תמונת עמוד

דיבור מול קהל

דיבור מול קהלקיבלתם הזדמנות נדירה להציג בפני הנהלת החברה רעיון שעלול לתרום לקידום שלכם? צריכים להופיע בפני משקיעים או לקוחות? מפחדים, חוששים… אולי אתם צריכים קורס דיבור מול קהל.

אנשים רבים אינם מרגישים בנוח בכל הנוגע לדיבור בפני קהל. וכאשר אני אומר אינם מרגישים בנוח זוהי צורת ניסוח עדינה; רבים מתארים את התחושה כפחד של ממש. עבור אנשים אחרים הפחד פחות משחק אך בהחלט יש להם חששות מכיוון שחסרים להם הכלים לדבר מול קהל; הם אינם יודעים כיצד לרתק את הקהל ולשמור על תשומת ליבו בצורה יעילה וכיצד להעביר את המסר בצורה הנכונה. אבל כמעט כל אחד מאיתנו נזקק בשלב זהו או אחר של חייו לדבר מול קהל. עוד מגיל בית הספר תלמידים מתבקשים לעמוד ולדבר בפני הכיתה, זה ממשיך בלימודים האקדמאיים וכמובן גם בשוק העבודה בו לפעמים צריך להכין מצגות להנהלה או ללקוחות. מצגות בעולם העסקים הן בעלות חשיבות עסקית מכרעת, דבר אשר מוסיף ללחץ שלכם. באופן דומה אפשר להגיד זאת על מצגות במוסדות הלימוד אשר יכולות להשפיע על הציון שלכם. אז איך עושים זאת נכונה?

הכנה לעמידה מול קהל

כמו בכל דבר בחיים, כאשר מתכוננים היטב, כאשר יודעים למה לצפות וכאשר יש לכם את הכלים להתמודד עם כל תרחיש – כך תוכלו לעשות זאת טוב יותר. הכנה נכונה לדיבור בפני קהל משפרת את הביטחון העצמי שלכם, דבר המשתקף בסופו של דבר באופן שבו הקהל מתייחס אליכם. ישנם אנשים אשר מתאמנים בבית לקראת מצגת בתור הכנה לדבר האמתי; זה בהחלט יכול לעזור, אך אם אין לכם את הכלים הנכונים בסופו של דבר אתם באותה הבעיה. אז כיצד לדבר בהצלחה מול קהל?

ראשית כל עליכם להבין שדיבור מול קהל הוא אינו תכונה מולדת. אולי עבור חלקנו זה בא יותר בקלות אך אל תסיקו מכך שזה "או שיש לך את זה או שאין לך את זה". ניתן לעבוד ולפתח את המיומנויות של עמידה מול קהל בעזרת הכלים הנכונים.

תמונה
נושאי הסדנה
המטרות שלנו

  רוצים שנחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד? מלאו את הפרטים!

  חץ

  03-902-5553

  קורס דיבור מול קהל

  אצלנו בשרביט תוכלו לקבל את הכלים הנכונים אשר יעזרו לכם לעמוד בביטחון מול קהל ולהעביר את המצגות והמסרים שלכם בצורה יעילה המשיגה מטרות. ואת כל זה תוכלו לעשות בקורס בעל 4 מפגשים. זוהי סדנה פרקטית הנותנת לכם את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם דיבור מול קהל, החל מהעלאת הביטחון העצמי שלכם ועד אומנות השכנוע והתאמת הדיבור לקהל היעד.  המשתתפים בסדנה זוכים לכלים יעילים ושימושיים המתבטאים בשיפור יכולת ההבעה בעל פה, כישורי השכנוע והמכירה ועוד הרבה יותר. הסדנה מומלצת מאוד לכל מי שעוסק בשיווק ומכירות וכל מי שנזקק להופיע בפני קהל מכל סוג.

  לפרטים נוספים על הקורס שלנו לעמידה מול קהל

  message השאירו פרטים 03-902-5553
  השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם

   ווצאפ כתבו לנו בווצאפ
   רוצים שנחזור אליכם?

    מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!