תפריט צרו קשר התקשר
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

סדנאות חווייתיות לגיבוש עובדים

סדנאות חווייתיות לגיבוש עובדים – מהו יום גיבוש לעובדים? לקחת את כולם ליום כיף בברכה עם מגוון הפעלות? זהו בהחלט רעיון טוב; העובדים יבלו יחדיו בברכה, יעסקו במגוון פעילויות מבדרות ואולי כך גם תתרמו לגיבוש העובדים ואווירה יותר טובה במקום העבודה. יום גיבוש לעובדים המתנהל בצורה זו, בהחלט יכול לתרום להרגשה הטובה, לקשר בין העובד לעסק ולמוטיבציה של העובדים. אז מה צריך יותר? האמת שבהחלט צריך יותר. ניתן לארגן פעילויות לצוות, זו יכולה להיות גם פעילות גיבוש לצוות קטן, אשר משיגה את אותן התוצאות אך יש לה גם הרבה מאוד ערך מוסף; ערך המתבטא בתפקוד היום יומי של העובדים במקומות העבודה, אך גם בחייהם הפרטיים. רוצים לשמוע עוד על סדנאות גיבוש לעובדים, המשיכו לקרוא.

>> מחפשים סדנאות גיבוש לעובדים – הכנסו לאתר של אוריה בן טובים.

מהן סדנאות גיבוש לעובדים?

סדנאות גיבוש לעובדים, על פי נקודת המבט שלנו, הן סדנאות בהן מתקיימת פעילות לצוות אשר משיגה מטרות חיוביות רבות. יום גיבוש לעובדים יכול להשיג את אותן המטרות שכבר הוזכרו (גיבוש, מוטיבציה, תחושה טובה), אך בעזרת קצת מחשבה ניתן להפיק ממנו הרבה יותר. בעזרת סדנאות גיבוש לעובדים ניתן לשפר את כישורי המנהיגות של העובדים ולהעניק להם כלים אשר יסייעו להם ברמה האישית. אתם המנהלים, או מארגני פעילות לצוות, בוודאי מעוניינים בכלים אלו בציפייה שהם ישפרו את ביצועי העובדים במקומות העבודה. באמצעות פעילות גיבוש לצוות קטן (או גדול) ניתן להעניק לעובדים כלים יקרי ערך תוך כדי פעילות מהנה.

סדנת מנהיגות –  רוב גולדברג

סדנת רוב גולדברג היא אחת סדנה מעולה המתאימה להשיג את אותן המטרות תוך כדי פעילות מהנה ומעניינת. במהלך הסדנה, הצוות מתמודד עם אתגר מעניין במיוחד – הרכבת מכונת רוב גולדברג. זהו הכינוי שניתן למכונה אשר נועדה לבצע מטרה פשוטה ביותר, כמו למשל פיצוץ בלון גומי, אך בצורה מאוד מיוחדת. המכונה מבצעת תהליך ארוך ומורכב של פעולות שרשרת שונות אשר בסופן משיגים את המטרה.

אך המטרה האמתית של המכונה, או הסדנה, היא אינה לפוצץ בלונים מגומי. אמנם זה מתבצע במסגרת יום כיף לעובדים (וזה בהחלט כיף!), אך המטרה האמתית היא שיפור כישורי המנהיגות, חינוך לעבודות צוות ופיתוח כישורי חשיבה יצירתית המאפשרת לפתור בעיות מורכבות באמצעות פתרונות יצירתיים. זהו הערך המוסף שכל מנהל מצפה לקבל מיום גיבוש לעובדים או סדנאות גיבוש לעובדים.

הסדנה לוקחת את צוות העובדים הרחק מסביבת העבודה המוכרת, אל תוך עולם של מכונות מוזרות, בו הם מתרגלים את עבודת הצוות והמחשבה היצירתית. אלו הם כלים חשובים מאוד אשר בסופו של דבר עוזרים ותורמים רבות במקום העבודה, כמו גם בחיים האישיים. אם אתם מחפשים פעילות גיבוש לצוות קטן, זו הפעילות המומלצת. במהלך הסדנה כולם שווים, מנהלים והעובדים הכפופים להם, כולם מוזמנים להוכיח את כישורי המנהיגות שלהם לטובת הכלל.


התקשרו עכשיו 03-902-5553

רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!