תפריט צרו קשר התקשר
אנגלית \ English פייסבוק יוטיוב התקשר 03-902-5553 03-902-5553
תמונת עמוד

ימי הערכות למורים

סדנת גיבוש למורים
המורים בעיצומו של שלב התכנון של מכונת רוב גולדברג

לאחר חופשת הקיץ ועם החזרה לבית הספר, לא רק התלמידים צריכים להתאפס על עצמם, גם המורים. זוהי פחות או יותר המטרה של יום הערכות למורים. זוהי פעילות שעל המורים וצוות בית הספר להשתתף בה והיא נועדה על מנת לתת הכוון משימתי ועל מנת לחזק את התקשורת והאינטראקציה בין המורים ושאר צוות בית הספר.

ביום הערכות למורים על מנהל בית הספר לתת למורים הכוון משימתי, כלומר מהן המשימות המוטלות עליהם השנה, בהתאם למדיניות משרד החינוך. אלו הן משימות מדידות. החלק השני הנוגע לחיזוק התקשורת הוא סוג של גיבוש למורים הוותיקים, החדשים שהצטרפו ולצוות בית הספר. פעילות זו היא פעילות הכנה לקראת שנת הלימודים, מטרתה להבטיח שיתוף פעולה ויחסי עבודה טובים על מנת להשיג את המטרות החינוכיות של שנת הלימודים הנפתחת.

יום הערכות למורים – סדנת פרזנטציה אפקטיבית

עמידה מול כיתה היא לא דבר קל, בעיקר כאשר המורים לא עוברים הכנה ואימון למשימה זו. יום הערכות למורים הוא הזדמנות טובה להעניק למורים את הכלים הנכונים שישפרו את יכולות העמידה מול קהל, הביטחון העצמי ואת תכונות המנהיגות של המורים. אלו הם אינם דברים הקשורים באופן ישיר לחומר הנלמד בכיתה, אך אלו הם כלים המסייעים למורים להתמודד עם האתגרים ולהצליח להנהיג את הכיתה, להעביר את החומר הלימודי והחינוכי ולצלוח את השנה בהצלחה מרובה.

על מנת להשיג את המטרות הנ"ל אנו מציעים למורים להשתתף בסדנה חווייתית המעניקים להם את הכלים שהוזכרו. המיוחד בסדנה היא שהיא מתמקדת בצד המעשי ומיועדת במהותה למורים. בסדנה המורים מתרגלים בעזרת דוגמאות מהחיים ובליווי סרטונים ומצגות. המשתתפים בסדנה נחשפים לנושאים של שפת גוף, העברת מסרים, התנסות בדיבייט, העברת פרזנטציה וגיבוש הקבוצה.

לפרטים מלאים

יום הערכות למורים – סדנת גיבוש

בתי הספר הם סביבה מאוד מאתגרת עבור צוות המורים. במהלך שנת הלימודים הם מתמודדים עם אתגרים רבים ונדרשים לעבוד יחדיו בשיתוף פעולה. בבתי הספר מלבד המורים ישנם ראשי מגמות וצוות ניהולי וחשוב שכולם יעבדו בשיתוף פעולה הדוק על מנת להשיג את המטרות החינוכיות של שנת הלימודים. מידי שנה ישנם שינויים בצוות בית הספר, ישנם מורים שעזבו ואחרים שהצטרפו. חשוב מאוד שכולם יעבדו יחדיו כמשפחה אחת, לכן מידי שנה בטרם תחילת שנת הלימודים ובמסגרת הערכות למורים יש לחזק את גיבוש הצוות.

אנו מציעים למורים סדנת גיבוש חווייתית אשר מכינה אותם לשנת הלימודים. במסגרת הסדנה המורים משתתפים במגוון פעילויות המאתגרות את המחשבה היצירתית, דבר הכרחי לפיתוח אסטרטגיה,  ומביאות את המורים לעבוד כצוות. סדנה זו מגבירה את המוטיבציה של המורים ומכנה אותם בצורה נאותה לשנת הלימודים אליה יגיעו רעננים ומלאי אנרגיות. וכל זה מתרחש באווירה מהנה ואפילו מעט ספורטיבית.

לפרטים מלאים


התקשרו עכשיו 03-902-5553

רוצים שנחזור אליכם?
מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!